2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013692 بازدید | 355184 پست
عزیزم منم موقع بارداری قبلیم دقیقا همینطور شدم بعد،یه روز تاخیر بی بی چک زدم مثبت شد

اخه علایمش همش شبیه پریودیه 

بی حال بی حال شدم نمیتونم خونه رو جارو برقی بکشم فک کن در اون حدم 

جدی یعنی خودمو شوهرم بادامو گردو نخوریم؟

دکتر من گفته که نخوریم گفت گردو روزی یکی فوقش دوتا مجازه خوردنش

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه علایمش همش شبیه پریودیه  بی حال بی حال شدم نمیتونم خونه رو جارو برقی بکشم فک کن در اون حدم ...

دردش جوریه انگار پریودی ولی خون نیست...درد سینه و اشتهای وحشتناک زیاد هم من نشونه م بود

الهم صل علی محمد و ال محمد
2728
نه شوهر بخوره برا مرد که عالیه هم گرم هم ویتامین داره با عسل مخصوصا ولی زیاده رویی نکن ممکن گرمی زیا ...

خب پس گردو هم نمیخورم😕😕

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

ممنون.دیگ نمیخورم☹☹

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
اخه علایمش همش شبیه پریودیه  بی حال بی حال شدم نمیتونم خونه رو جارو برقی بکشم فک کن در اون حدم ...

اره همه علائم پریود،من از خواب بیدار شدم حس کردم پریود شدم ،بعد دیدم فقط ترشحات بوده.یه کمم سینه هام حساس شده بود

2740
دردش جوریه انگار پریودی ولی خون نیست...درد سینه و اشتهای وحشتناک زیاد هم من نشونه م بود

من خیلی زیر دلم تیر میکشه بی حالم دل درد دارم 

شکمم همش صدا میده  انگار نفخ دارم 

همیشه ی روز قبل پریودی لک قهوه ای داشتم ولی امروز ن 

برام دعا کنید ک ایندفعه حامله بشم 

اخه گفتم اگه این ماه هم نگیره دیگه تا چند ماه اقدام نکنم 

میگما انجیر خشک.پسته.تخمه آفتابگردان چی؟

عزيزم دوبار يه نيت كردم قران رو باز كردم تو دو روز يه سوره و يه صفحه واسم در اومد سوره مومنون ايه ١٨ ...

عزیزم باید با توجه به نیتت تفسیر کنی کامل مشخص میشه

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
میگما انجیر خشک.پسته.تخمه آفتابگردان چی؟

انجیرو تخمه عاااالیه همیشه بخور

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
عزیزم اگر اشکالی نداره من لیست منتظرها روبدم  و بعد هرکی جاموند اضافه کنید نسرین ماهور رز ...

مرسی عزیزم ب یادم بودی😙😙

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
2706