2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013847 بازدید | 355184 پست
چندتا امپول زدی نسرین جونم ؟

@mahor97‍ عزیزم ختم امروز به نیت شما خوندم انشالله گل پسرت تو دلت جوونه بزنه خواهری😘😘🙏🙏🙏

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا اسم کوچیک تون چیه عزیزم

شبنم

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2728
دوستان میخوام ختم زیادت عاشورا بخونم به نیت ۴۰ نفر فقط اسم بچها رو نمیدونم هرکی دوست داره اسمش بنویس ...

عزیزم اگر اشکالی نداره من لیست منتظرها روبدم 

و بعد هرکی جاموند اضافه کنید

نسرین

ماهور

رز

مامان ستایش

باران

گلدونه

نازگلی

فران

دریا

فاطمه

شجره طوبی فاطمه

مهربون

جیگر شوشو

روز ۹۷

لیانا

ادریناتی

امیدوار

التن

و دوستانی که منتظر سونو تغیین جنسیت هستند

نرگس

طیبه

رژان

ابی

و مامانایی که منتظر تو دلی هاشون هستن و‌خیلی استرس دارن که انشالله به سلامتی بچه هاشون به دنیا بیاد

اعظم

زینب

اینا تو خاطرم هستند

باقیشون دوستان ضمیمه کنند

انشالله که قبول باشه و‌خدا یه پسر سالم و صالح بهت عطا کنه عزیزم

@مامان_مهرساخانم    

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
2738
بچها گفتن امروز به نیت ماهور جون بخونم ..ماهور جان اولین نفر شمایین انسالله به حق جدم موسی کاظم جواب ...

ممنونم عزیزم امشب انشالله اقدام دارن ماهور عزیز❤️

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
خیلی خوشحال شدم...اخه اسم اعظم هی صدا میزدن بعصی ها ریپلای میکردن فکر کردم اسم شون اعظم🙊

نه منظورشون من بودم گلم 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
بچها گفتن امروز به نیت ماهور جون بخونم ..ماهور جان اولین نفر شمایین انسالله به حق جدم موسی کاظم جواب ...

میگما شجره جون صبا رو نگفت.ب لیستت اضافه کن

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

عزیزم ممنون میشم اسم من هم بنویسی.⚘⚘

ایشالا خدا حاجتت رو بده

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
2706