2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013847 بازدید | 355184 پست
باشه عزیزم یاداشت میکنم فاطمه خانم ..از امروز میخواستم بخونم دوست داشتم برا همه بخونم  اسم شما ...

😍😍😍😍😍😍😍مرسی عشقم....انشالله بهنرینابرات رقم بخوره ولی امروز اول اسم ماهورجون روبخون چون اقدام دارن...برامن بی زحمت 3شنبه هفته آینده بخون🙏

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان میخوام ختم زیادت عاشورا بخونم به نیت ۴۰ نفر فقط اسم بچها رو نمیدونم هرکی دوست داره اسمش بنویس ...

عزیزم ان شاالله به هر نیتی داری برسی اسم من مهتاب اگه زحمت نیست به نیت من هم بخون 🙏

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
دوستان میخوام ختم زیادت عاشورا بخونم به نیت ۴۰ نفر فقط اسم بچها رو نمیدونم هرکی دوست داره اسمش بنویس ...

منم به اسم مریم بخون آخر همین ماه اقدام دارم دوتام دختر دارم بگو خدا یه پسر سالمو صالح تو اولین اقدام قسمتم کنه الهی به حق امام حسین حاجت روا بشی عزیزم

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
2728
نمیدونم سونوی شکمی بود ،،صدای قلبشو که گذاشت دستگاه سمت راستم بود ،، دیگه نمیدونم

ن روژان منظورم اینه عکسی ک بهت میدن برعکسش ملاک ...چون حالت آینه س 

[QUOTE=99865826]ما چندتا پرنده خونه داریم اینا تخم میزارن جوجه میشه شوهرم به من میگه تو کی تخم میزاری کی جوجهه      انشالله به موقع ش جواب میگیره مردها اصولا فکر نمیکنن حرف میزنن...

الهم صل علی محمد و ال محمد

میشه اسم منم بنویسی عزیزم، انشالله خوشحال و خوشبخت باشی همیشه

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
2738
ما چندتا پرنده خونه داریم اینا تخم میزارن جوجه میشه شوهرم به من میگه تو کی تخم میزاری کی جوجه در میا ...

😁😁😁 میگفتی به خودت بستگی داره زرنگ باشی یه شبه بابای جوجه میشی😜

جای آمپولام خیلی درد میکنه😥. وای دیشب خودمو با یه دوقلو دختر و پسر تصور کردم اینقد خوب بود خدایا خی ...

عزیزم شما هاش سی جی زدی؟ خیلی درد داره؟ منم باید بزنم 

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
عزیزم شما هاش سی جی زدی؟ خیلی درد داره؟ منم باید بزنم  

عزیزم اصلا دردنداره مایعش روک میخادبفرسته همون لحظه یه کوچولودردمیگیره بعدش دیگ انگار اصلاتزریق نشده نگران نبلش

دوژان جان اصلابه اینچیزافکرنکن.نظریه رمزی هم بنظرم چیزقطعی نیس.اینایی که برامنونگاه کردن گفتن پسره و ...

آره هرچی خدا صلاح بدونه همون میشه ،، امروز با صدای قلبش انقد خوشحال شدم که خدا خودش میدونه ،،انشالله جنسیتشم پسر بشه دل شوهرم و دخترم شاد شه

😍خدایا شکرت 😍
😁😁😁 میگفتی به خودت بستگی داره زرنگ باشی یه شبه بابای جوجه میشی😜

بخدا انقدر که به اینا میرسه اگه به خودش میرسید الان یه جین پسر داشت هر روز تخم مرغ هویج سیب قطره تقویتی اینا فراموش نمیشه ولی برای خودش میگه یادم نمی افته بخورم یا خودم بدم میگه بزار باشه میخورم

عزیزم اصلا دردنداره مایعش روک میخادبفرسته همون لحظه یه کوچولودردمیگیره بعدش دیگ انگار اصلاتزریق نشده ...

انشالله مامان شدی این ماه، منم امیدوارم به خواسته م برسم و نی نی منم بیاد به امید خدا

2706