2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013847 بازدید | 355184 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دوستان میخوام ختم زیادت عاشورا بخونم به نیت ۴۰ نفر فقط اسم بچها رو نمیدونم هرکی دوست داره اسمش بنویس ...

به نیت سلامتی بچه منم بخون توروخدا 

خودم اعظمم اسم پسرمم ان شالله محمد مهدی

الهی هر حاجتی داری برآورده بشه

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر

[QUOTE=99865068]ممنونم عزیزیم چه حس قشنگیه تو این دنیا پر هیاهو دوست مجازی به خوبی شما برای ادم دعا کنه انشالله      واقعا درک میکنم حال همه مامان های منتظر و برا همین دوست دارم همه ارزو شون برسن اگه خدا بخواد

الهم صل علی محمد و ال محمد
2738
خانوما از روی این عکس سونو نی نیم دخمله ،،،  ولی چرا دستگاه سونو رو همش سمت راستم میزاشت صدای ...

دوژان جان اصلابه اینچیزافکرنکن.نظریه رمزی هم بنظرم چیزقطعی نیس.اینایی که برامنونگاه کردن گفتن پسره ولی دختره.ان شاءالله خدانی نیتوسلامت نگه داره باجنسیت دلخاهت میدونم دوسداری زودتربفهمی ولی اینچیزاسرگرمیه فقط توکل کن به خدا.خدابهتریناروبرامون درنظرمیگیره

من دارم مدرکسی پروژسترون میخورم که انشالله بتونم داروهارو شروع کنم از 4 پری، خیلی امیدوارم شمام برام دعا کنین زودی مامان بشم انشالله همتون بزودی حاجت روا بشین خوشگلا😘

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
ممنونم. خانومی منم فعلا استراحت میکنم نشاسته هم یه  مقدار حل کردم تو آب سرد خوردم انشاالله هر چ ...

اصلانگران نباش منم کلی استرس کشیدم ولی خیلی چیزطبیعیه تازه من رفتم سونوقلبش تشکیل نشده بودبهم گفت فکرنکنم تشکیل بشه وسقط میکنی شماکه خداروشکرنی نی قلبش میزنه.ان شاءالله شیاف میزنی خوب میشی چندروزدیگه

2706