2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015824 بازدید | 355185 پست
وااای قربون این فال خوبت بشم .الهی که به هرچی میخوای برسی😍😍😢😢

فدات شم ممنونم😘 فقط از خدا میخام مث مامان اتنا جون دل خودت و شوهرت ودختر نازت شاد باشه بری سونو بگن پسرررره به لطف خدا💕💕💕💕

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به امید خدا از این ماه بی بی خوشرنگ دو خطی 💕💕عکس سونو پسرای گلمون و تیکرهای آبی آبی ماندگار💕💕از ...

انشالله عزیزدلم انشالله با دعاهای شما

همینطور برای خودت دوست گل و مهربونم❤️❤️❤️

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
2731
ممنونم لیانا جان  توکل به خدا فعلا استراحت میکنم

طیبه جان کی میری انتی انشالله

با بیصبری منتظرم شاهد معجزه خدا در حقت باشم

چرا از دکترت نپرسیدی عزیزم اگه میشه فردا شب رژیممو برات بفرستم

منشیش گفت نرو پیش دکتر.ازش پرسید گفت روز سوم پری بیاد😐😐

باشه پس یادت نره فردا واسم بفرستی

میگما دمنوش میخوری؟زنجبیلو آویشنو زعفرون؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
ای جاانم .تبریک میگم بهت شنیدن صدای قلب کوچولوی عزیزت رو الهی که خدا واستون حفظش کنه عزیزم😘

ممنونم مامان حنانه جان  

انشاالله شادی برای سونوی جنسیت نینی شما باشه تو گروه به زودی🙏🏼

شجره طوبی ،رز ،ودوستانی که تبحر دارید ؟!!!!

عزیزدلم من اصلا در این زمینه تبحری ندارم 

ولی هرچی هست انشالله که یه گلپسره عشقم

دکتر که رفتم پریود بودم خودم روز سوم رفتم ...اکثرا میدونن چی بدن ها ولی میخوان یبار دیگه ویزیت بگیرن ...

دمنوش چی میخوری؟زنجبیل زعفرونو آویشن؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
عزیزدلم من اصلا در این زمینه تبحری ندارم  ولی هرچی هست انشالله که یه گلپسره عشقم

شجره جون من در طول روز دمنوش بخورم؟یا فقط دوران پری؟

دمنوش چی میخوری؟زنجبیل زعفرونو آویشن؟

زعفرون میخورم ولی سعی میکنم تو پری بیشتر بخورم..ضخامتم کم نشه اویشن هم تو پریودی گاهی میخورم خیلی خوبه زنجبیل بیشتر تو غذا  من خودم طبعم خیلی گرمه زیاده رویی نمیکنم کنارش شربت ابلیمو طبیعی و عسل میخورم  ....زعفرون و گلسرخ و زرشک اینا رو باهم جوش میدم برا شب اقدام 😁😁

الهم صل علی محمد و ال محمد
شجره جون من در طول روز دمنوش بخورم؟یا فقط دوران پری؟

دمنوش برا جنسیت اسطوخودوس خیلی خوبه هر شب قبل تواب بخور من راستش شبها تمبلیم میاد گاهی میخورم...چایی سبز بدن غلیایی میکنه عصر ها میخورم 

الهم صل علی محمد و ال محمد
دمنوش برا جنسیت اسطوخودوس خیلی خوبه هر شب قبل تواب بخور من راستش شبها تمبلیم میاد گاهی میخورم...چایی ...

اسطوخودوسو بشوهرمم بدم؟

باید دم کنمو بخورم؟