2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013684 بازدید | 355184 پست
من؟     نه والا نسبت به یکی دوتا از بچه هااا یهو اومد تو دلم نرگس مهربوووونم نی نی تو یه ...

منم بگو لطفا🙏😭

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
من؟     نه والا نسبت به یکی دوتا از بچه هااا یهو اومد تو دلم نرگس مهربوووونم نی نی تو یه ...

منم بگو😅😅😅😅

البته هنوز حامله نیستما

ولی زودتر بگو😁😁

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ان شااااله🙏🙏🙏 بی تعاااارف گفتی یا واسه اروم شدن دلم😢

نرگس جون مهسا سونو شما رو دید ؟

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
2728
۳روز😀ممنون عشقم

اره سه روز😀😀

اگه میشه عزیزم حست نصبت به منم بگو ممنونم😘

عزیزدلم به خدا من اصلا  حس درست و حسابی ندارم

یهو اومد تو دلم واسه یکی دوتا از بچه ها

از ته ته قلبم از خدا می خوام یه پسر سالم تو دلت باشه که هممون خوشحال شیم  

يا امام رضا...بطلب❤️
به جز سونوی قلب که گفتن پسر.ان تی رو گفتن شبیه دختره😢ولی لطف خدا از همه چی بالاتره😍

ان شالله که اولی درسته.منم  گفت پسره تا ببینم چی میشه😓

2738
ان شالله 😍😘یعنی من اون روز میبینم

میبینی عزیزم

زود برو سونو تا بهت بگن نگرانیت برطرف بشه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
عزیزدلم به خدا من اصلا  حس درست و حسابی ندارم یهو اومد تو دلم واسه یکی دوتا از بچه ها از ته ت ...

فدات بشم عزیزم تورو خدا دعام کن عزیزم خیلی محتاجم😔😔😘

میبینی عزیزم زود برو سونو تا بهت بگن نگرانیت برطرف بشه

میترسم برم معلوم نشه .سعی میکن ۱۵ هفته برم .ان شالله شما هم به زودی گل پسرت تو دلت جونه بزنه

میترسم برم معلوم نشه .سعی میکن ۱۵ هفته برم .ان شالله شما هم به زودی گل پسرت تو دلت جونه بزنه

ممنون گلم

پس بموقش برو الکی زود نرو استرس بگیری

ممنون گلم پس بموقش برو الکی زود نرو استرس بگیری

فعلا کو دو دلم یه دل میگه برو برو یه دل میگه نرو😀😀😓

خدا نکنه خاله جونش ممنونم 

سلام مامان اتنای عزیز و دوست داشتی.خوبی

گل پسر نازت چطوره.الهی که زنده باشه همیشه براتون.عکسش رو دیدم ماشاااله😍😍اسپند یادت نره حتماا دود کن براش.ممنون که جویای حالم شدی و به یادم بودی عزیز دلم.خییلی جاتون تو تاپیک خالیه 😓

2706