2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013677 بازدید | 355184 پست
منم جای تو بودم حتما میرفتم.چون من از این آدمام اصلا صبر نداره.مخصوصا تو اینجور چیزا. فوقش هزینه یه ...

صبا من امروز روز هشتمه.از فردا کیت بزارم؟

روز چندم برم سونو میخوام ببینم فولیکول آزاد میکنم یا ن؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
فدات بشم عزیزم حتما .توهم منو دعا کن حال منم بهتراز تو نیست منم رفتم پیش دکترم ضربانشو گوش داد میگفت ...

شما بچه چندمته؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما بچه چندمته؟

دوم عزیزم 

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
2731
ان شاااله عزیزم.من ۳۰ مرداد ان شااله.اوووف تا اونموقع هزار بار میمیرم و زنده میشم که😓😓 شما کی ؟

خدانکنه عزیزم ان شالله بهترین روز زندگیمون میشه اون روز منم ۲۷م

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
نذرت قبول باشه عزیزم.خدا ناامیدمون نمیکنه ان شاااله

مرسی گلم 😘ان شالله دوبار رفتم پا بوسش که بهم گل پسرببخشه نظر کردم دفع سوم با پسرم برم ان شالله

2738
سلاام عزیز دلم .لیانا جان دلم اشوبه خوااهر😢😢.قربوون خدا برم کاش برام معجزه کنه و تو دلیم پسر سالم ...

الهی قربونت برم به خدا این با شک گفتنا و 50,50کردنا بیشتر آدم و اذیت میکنه ای کاش نگن اصلا تا وقتی قطعی معلوم نشده، من می دونم حال تو بیشتر به خاطر همین بلا تکلیفی بده عزیزدلم، قابل باشم برات صلوات میفرستم و قرآن می خونم الهی که خدا دلت و شاد کنه

يا امام رضا...بطلب❤️
دوم عزیزم 

ان شاءالله پسره

نگران نباش

الهی قربونت برم به خدا این با شک گفتنا و 50,50کردنا بیشتر آدم و اذیت میکنه ای کاش نگن اصلا تا وقتی ق ...

دقیییقاا همینه درد من😢😢تو چقد ماهی لیانا 😭😭الهی که خدا گل پسرت رو  بهت ببخشه عزیز دلم🙏🙏

لیانا جان بچه ها گفتن حست خییلی قویه لطفااا بی تعارف و رودواسی حستو به نی نیه من میگی😢😢

من؟   نه والا نسبت به یکی دوتا از بچه هااا یهو اومد تو دلم

نرگس مهربوووونم نی نی تو یه پسر سالم و خوشگله به لطف خداااا   

يا امام رضا...بطلب❤️
واای تو دو روز از من زودتر از استرس درمیای خوش به حالت😊ان شااله بهترین روز زندگیت باشه عزیز دلم😍

۲ روز😀ان شالله همین طور شما هم عزیزم 😍😘😘🙏

ان شاءالله پسره نگران نباش

ان شالله 😍😘یعنی من اون روز میبینم

2706