2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015047 بازدید | 355184 پست
دوستای گلم اگه خدابخادبتونم سونونوبت بگیرم بعدظهرمیرم سونودعاکنین بادلای پاکتون مهربونا.دراولین فرصت ...

ان شالله به امید حق که بارداری و‌میای باخبرای خوش همین الان بشین متوسل شو‌به پنج‌تن حدیث‌کسا رابخون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بازم اشکم دراومد.‌..😢😢😢😢😢 اصلا اشک من در مشکمه....دخترمم داره هاجو واج نگام میکنه....😭😭😭 ...

چرا اشک دریا جونم مطمن باش خدا یه پسر توپولوی کچل و بورو برات تو قسمتت نوشته و با اولین اقدام میاد تو دلت

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
2742
الهی فدات بشششششم دخترت ناراحت میشه عزیزم بهش بگو اشک خوشحالیه ازبابت داشتنش چون اونکه نمیدونه چخبره ...

قربونت برم مهربون....بغلش کردم بوسیدمش بهش گفتم  خواهرش انگشتشو کرده تو چشمم اونم باورش شد...‌حنا جان اصلا من خیلی احساساتی هستم که اینم خیییلی بده ولی خب دست خودم نیست...‌الهی خدا همه رو حاجت روا کنه

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
بچها چرا جواب منو ندادیددددد🥺🥺🥺🥺

بهتره اینبار ۱۲ سیکلت بری سونو

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤

دوستان من یکی دو شب هست خیلی گرمم میشه و یهو خیس عرق میشم این علائم فشار خون کم هست ؟من کم خونی هم دارم!!!!! 

هنوز دکتر نرفتم  تصمیم داشتم هشت هفته برم دکتر که سونو قلب هم بنویسه برام !

فاطمه جان حالت بهتره عزییزم؟ درکت میکنم امید زیادی داشتی و خورد تو ذوقت  اما عزیزدلم آدم با ی ...

سلام عزیزدلم واقعا ممنونم ازت....اتفاقن ربی خیلی حساسه و احساساتیه.فکرشوبکن دیشب فیلم بچه مهندس و میدید صدیقه ک مرد جوادگریه میکردمامان مامان میگف موقع شام یهودیدم لباش آویزونه داره گریه میکنه و رفت اتاق درو بست وهرم رف بهش گف فیلم بوده واینا...گ اینانبودن من دق میکردم.....انشالله ک همه منتظرای تاپیک ومن ب مراددلمون برسیم

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
2740
چرا اشک دریا جونم مطمن باش خدا یه پسر توپولوی کچل و بورو برات تو قسمتت نوشته و با اولین اقدام میاد ت ...

اشک شوقه قربونت برم از خوشحالی تو عزیز دلم...من لذت میبرم وقتی مهربونی خدارو در حق بنده هاش میبینم....قربون بزرگیش برم....کچلو خوب اومدی....پسمل کچل عشقه به خدا😆😆😆😆

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
دوستان من یکی دو شب هست خیلی گرمم میشه و یهو خیس عرق میشم این علائم فشار خون کم هست ؟من کم خونی ...

به خاطر گل پسرته که اینجوری میشی

اشک شوقه قربونت برم از خوشحالی تو عزیز دلم...من لذت میبرم وقتی مهربونی خدارو در حق بنده هاش میبینم.. ...

ای جونم قربون دلت برم خدا خیلی بزرگه میدونم ناامیدمون نمیکنه

خیلیم عااااالی عزیزدلم

خابالو خانم تشریف اورد

2706