2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015824 بازدید | 355185 پست
عزیزم مبارکه انشالله نی نی به سلامت بیاد بغلت 

روژان جان در چه حالی عزیزم خوبی

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشاالله 🌺🤲😘

فدات شم در حال اقدامی عزیز

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
2731
میگن پنج روز قبل موعد پریود بی بی جواب میده درسته؟

نه عزیزم یک روز قبل موعدت جواب میده

اگر بچه به رحم مادر بچسبه(لانه گزینی) یه هرمونی به خون مادراضافه میشه که ۷الی ۱۲روز طول میکشه وارد خون بشه ۱۴الی ۲۰روز طول میکشه وارد ادرار بشه

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
سلام منم اقدامی هستم. با کیت روز ۱۶ سیکلم تخمک گذاریم ک من همون شب و شب بعدش اقدام داشتم   &nbs ...

ایشالا که این ماه جواب مثبت بگیری.

بچه اولته؟

چند ماهه که درحال اقدامی؟

بجه ها ستاره که تیکرشو گفتین پاک کرده ازمایش خون داده بود واسه جنسیت بچه هاش واقعا دیگه نیومد پس چی ...

اره منم خیلی تو فکرشم چه بد بیخبرمون گذاشت🙄🙄🙄

💖خدایا ازت ممنونم بخاطر دخترم و پسرم بهترین هدیه هایی که بهم دادی ممنون بخاطر سلامتیشون این شادی و خوشحالی منا نصیب و قسمت همه منتظرا کن انشالله💖
سلام صبا جونم شما خودتونم داریی یا مکمل غذایی استفاده میکنید؟؟؟مختاریان فقط به من فولیک اسید و ویتام ...

منم فقط ای و فولیک اسیدزینک پلاس بکمپلکس هم هفته ایی ۲تا  میخورم هفته ای یه دونه دی

انشاالله حاجت روایی خودمون وهمه دوستان عزیز تاپیک من نمیدونم چطوری باید تیکر بذارم !!!!? 

تیکرت مبارک ان شاءالله تا آخر آبی بمونه

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
عزیزم ان شاا... ایندفه خبراییه منم دو سه روز بعد موعدم درد عجیب سینه داشتم طوری که از سرعت گیر رد شد ...

بد جوری سینه هام درد گرفتن بیشتر نوکش

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
[QUOTE=97787435]میدونم آتنا جون امید دارم ولی نمیخوام زیاد به خودم اطمینان بدم.از بعد تخمک گزاری ترش ...

واسم دعا کن دوستم ممنونم

عه خوبه ...خوووووش بگذره.....موقع فوت کردن شمعت ازته دل ازخدابخاه کادوی تولدش تودلت باشه اونم یه پسر ...

جاتون خالی حسابی خوش گذشت گلم