2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013659 بازدید | 355184 پست
اشکال نداره قسمت نبوده حتما حکمتی بوده من اینو قبلن خونده بودم ولی دیشب یادم نبود .من الان خودم کلی ...

ماهور جان اگه یه روز در میون اقدام کنی امکان داره خود روز تخمک گذاری را از دست بدی 

مثلا اگه ۱۵ تخمک گذاری باشه و شما ۱۳ و ۱۶ اقدام کنی روز تخمک گذاری را از دست دادی 

مرسی گلم باورت میشه الان نمدونم بایدچیکارکنم بهت زده یه جانشستم....بهم بگین بایدچیکارکنن خودم سردرگم ...

پاشو همین الان با دخترا برید پارک 

هم روحیت عوض میشه هم پیاده روی میکنی

تو پریودی روزی ۱ ساعت پیاده روی داشته باش۱

رحمت رو هم با روغن سیاه دونه ماساژ بده و با شال ببند

و اگه اندومترت خوبه و مشکلی نداری دمنوش گرمیجات کلا خوبه بخوری ولی اگه آندومترت کمه نخور دمنوش زیاد

هیچی از هیچکس بعید نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی کلا ۲شب اقدام داشتی؟ مگه نیمه ماه قمری چی میشه؟

اره عزیزم ۲ شب پشت هم

میگن مکروهه .و اینکه ماه کامل میشه نیمه ماه قمری،  تاثیر میزاره روی کروموزم .ولی نمیدونم چقد صحت داره

چون خیییییییلی ها دقت نمیکنن

هیچی از هیچکس بعید نیست
ماهور جان اگه یه روز در میون اقدام کنی امکان داره خود روز تخمک گذاری را از دست بدی  مثلا اگه ۱ ...

پس چکار کنممممم عشقم کاملا گیج شدمممم.شما نظرت چیه .من 8تا 12پری روزی یه امپول میزنم و 14باید امپول ازاد سازیو بزنم اقداممو چطور برم ؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
2728
پس چکار کنممممم عشقم کاملا گیج شدمممم.شما نظرت چیه .من 8تا 12پری روزی یه امپول میزنم و 13باید امپول ...

ماهور جون 

از روزی که امپول زدی،از همون شب تا سه شب  برو‌اقدام و به نظرم زیاد وسواس به خرج نده

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
ماهور جون  از روزی که امپول زدی،از همون شب تا سه شب  برو‌اقدام و به نظرم زیاد وسواس ...

پشت سر هم یعنی رز جان ؟؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
حق داری عزیزم بخداالان میفهمم چی میکشی عزیزم بخداالان درکت میکنم😥

ببین فاطمه جون ،من کاملا بهت حق میدم که ناراحت باشی عزیزم،ولی خواهرانه ی چیزی بهت میگم و گوش کن عزیزم،شوهرت رو خیلی حساس نکن برای بی بی چک‌مثبت و‌منفی و رژیم و این داستانها......

مردها کم‌طاقت و کم حوصله هستن،وقتی ببینن با هر دفعه بهم میریزی و‌ روی زندگیشون تاثیر گذار شده دیگه صبرشون لبریز میشه و بی خیال همه چیز میشن،حالا شاید راجع به همه ی مردها این موضوع صدق نکنه ولی برای ۹۰ درصد همینه عزیزم

من باور کن همسرم نمیدونه قرص تقویتی برای چی میخوره،بهش گفتم برای موهات چون زینک و ویتامین ای برای مو‌هم هست و کاسنی رو‌ میگم برای کبدش بخوره،کلا خیلی زیرکانه رفتار کن ،البته ببخشید پرحرفی کردم ولی تجربه ی خودم و‌جند تا از دوستای عزیزمه که بعد از چند دوره همسراشون کلافه شده بودن و از همه مهم تر زندگی جریان داره،به خودت و زندگیت برس،😍😍😍این داستان ادامه داره.......

انشالله ی روزی عکس گل پسرت رو بذاری ببینیم.❤️❤️❤️❤️

2738
پشت سر هم یعنی رز جان ؟؟

اره 

یهو تخمک گذاری بینش رو‌به قول اروین از دست میدی،من که خودم میخوام این کار رو‌کنم.

سلام ب همگی  بچه ها ی سوال میشه تخم هویچ رو با اویشن و زنجبیل و هل و دارچین دم کنم بخورم یا با ...

تنها ‌و‌ناشتا بخور،میتونی عسل یا نبات قاطیش کنی

من امروز روز۲۷ سیکلم.تقریبا ۴روز به پریودم مونده .این ماه فقط ۱روز تو ت‌خ اقدام کردم.علائمم خیلی داشتم اینماه.افت فشار و سرگیجه و نفخ معده و کمردرد.دوروز پیش آز بتا دادم منفی شد.بنظرتون زود دادم؟؟امروز کمردرد داشتم ک قطع شد.امیدی میتونه باشه هنوز؟؟؟؟بی بی نمیزنم چون قبول ندارم

2706