2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014432 بازدید | 355184 پست
@رز٦٣ ‍  عزیزم یه لحظه بیا

منم بیام😛😛😛

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
دومین اقدامم بودماهروجون خردادطبیعی و تیرآی یوآی ...واقعاممنونم ک هستین باشماآروم میشم

ببین فدات بشم من چهار بار با یه اقدام در ماه باردار نشدم و بماند ک چقدر همسرم خودم و از نظر رژیم و .  اذیت شدیم ..انشالله تا به زودی باردار میشی عشقم نبینم ناراحتیتو هیچ وقت ...خداروشکر ک دوتا فرشته ی زیبا داری خدا بهت پسرم میده انشالله خدا خیلی مهربونه ..حتمن هیچ کدوم از مارو نا امید نمیکنه .

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@رز٦٣ ‍  عزیزم یه لحظه بیا

رز جنسیت الدوز جان رو درست حدس زد یادمه گفت خوشگل دختره .

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
 عززززیزم ناراحت شدم برات😔....ولی چاره چیه چه کاری از دستمون برمیاد بچه هامون هم گناه دارن من ...

عزیزم یه تاپیک میزارم حتمن بخونش 

2742

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1264127/به-همدیگر-اطلاعات-غلط-ندهیم-فاصله-بین-هر-نزدیکی-از-نظر-علم

نه عزیزم دیگه نمیتونیم خسته کنندس پشت سرهم و اینکه امشب نیمه ماه قمری هم هست  همسرم حساسه رو ...

یعنی کلا ۲شب اقدام داشتی؟

مگه نیمه ماه قمری چی میشه؟

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
یعنی کلا ۲شب اقدام داشتی؟ مگه نیمه ماه قمری چی میشه؟

میگن اولو وسطو آخر نیمه ی قمری نزدیکی خوب نیست

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
2740
منم بیام😛😛😛

الهی فداات شم.جااات رو تخم چشمام باااشه عزیییزم😀😀

رز جون گفته بودن صبح که بیدار میشی عکس لبت رو بفرست قبل از اینکع ارایش کنی.خواستم ببینم هست عکسشو بزارم ببینه😘😘

مرسی گلم باورت میشه الان نمدونم بایدچیکارکنم بهت زده یه جانشستم....بهم بگین بایدچیکارکنن خودم سردرگم ...

فاطمه جان انشالله ماه آینده مامان میشی عزیزم .توکلت به خدا باشه هنوز۲ ماه اقدام داشتی من سر این بارداریم ۶ ماه منتطر بودم ماه ۶م دیگه بیخیال بودم خواستم دکترمو عوض کنم که یه شب قبل پریودی بی بیم مثبت شد عزیزم تورو خدا استرس نداشته باش برات سم

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
الهی فداات شم.جااات رو تخم چشمام باااشه عزیییزم😀😀 رز جون گفته بودن صبح که بیدار میشی عکس لبت رو ب ...

یعنی باید لبت چموری باشه نرگس جون😁😁

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
2706