2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013817 بازدید | 355184 پست
من سوم خرداد پری شدم و این مال ۲۵ خرداد هستش. یعنی برای ۲۲ سیکلم هستش.اونم به خاطر دلدرد خیلی شدید ...

پس همون کاری که بهت گفتم و انجام بده ،ماه بعد اگر پریود شدی برو دکتر تا برای کیستت دارو بهت بده ،فعلا گلوکوفاژ از همین امشب شروع کن

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻

باتوجه به تاریخ پریودتون باید الان جنین شما بین ۵ تا ۶ هفته باشه پس طبیعیه که ضربان مشاهده نشه .معمولا لقاح در پایان هفته ی دوم پریود انجام میشه و در خیلی موارد حتی دیرتر ،استرس بدترین و بزرگترین مانع برای رشد جنین هست ،مواد غذایی قاعده آور و قابض نخور و قرآن بخون و استراحت کافی داشته باش ،یکی از اقوام ما بعد از یه مرده زایی دوباره حامله شد در پایان هشت هفته دکتر بهش گفت که جنین ضربان نداره و باید سقط بشه ولی این خانم مقاومت کرد و گفت میدونم بچم سالمه ،الان دختر گلش ۹ سالشه و صحیح و سلامت داره زندگی میکنه ،اگر مادر این بچه به حرف دکتر اعتماد کرده بود الان این بچه بین ماها نبود

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آروین جان نماز شب میخونی برای منم دعا کن ،بچم به موقع و صحیح و سالم باشه و بغلش کنم 

🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈عزیزم من اصلا سعادت نداشتم هر شب بخونم اینم که خوندم و به دلم افتاد که بخونم از کاربر الهام تو همین تاپیک یاد گرفتم 

اگه قسمت شد و دوباره خوندم چشم حتما شما هم واسه من دعا کن 

2731
باور کن اصلا هزینه ها برام مهم نیست فقط خسته ام دیگه

مامان هدیه وقتی انقد قرص میخوری و بهت نمیسازه و باز هم فولی نداری ،بهتر نیست یه چند ماهی تغییر رفتار بدی و قرص و ... نخور هیچ محرکی نخور ،ورزش کن روحیتو عوض کن اروم باش و استرس و دور کن ، خدا و چه دیدی شاید اینطوری خیلی بهتر نتیجه بگیری 

وقتی شوهرت خوبه همه چیزش و فقط تو کم کاری داری اونم خفیف خب مشکلی ندارین اخه دلیلش چیه که هر بار بی بی مثبت میشه و تو باردار نمیشی؟؟؟ بنظرم تغییر روش بده

🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈عزیزم من اصلا سعادت نداشتم هر شب بخونم اینم که خوندم و به دلم افتاد که بخونم از کاربر ...

ااا قسمت من نیست دعا شم....

باشه عزیزم منو سر نمازا و دعات فراموش نکن

راستی نی نی جان پسره تبریک میگم دامادش کنی

عزیزم به منم از این امپول داده این ماه برای اولین بار دارو انپول داده انشالا هممون نتیجه میگیریم

شما استفاده کردین ازش،؟ چند درجه برات نوشته ؟ واسه من 75 تا نوشته

😍خدایا شکرت 😍
نسرین جون  ناراحت شدم پری شدی عزیزم برات ۱۰۰تا صلوات میفرستم ان شالله ماه بعد مامان بشی عزیزم😔 ...

ممنون گلم

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
2738
واااای خداااا😢😢😢😭😭😭😭😭😭بازم انتظار قربونت برم میدونم یه ماه مثل یه سال میگذره ولی چاره نیست ...

خدا رو شکر چاره ای نداریم

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
مامان هدیه جان این ماه تو پریودی گرمی زیاد نخور شاید بدنت خیلی گرم شده و نطفه را بعد لقاح میسوزونه م ...

آروین جون به سلامتی رفتی سونو دادی , خدا گل پرتو برات حفظ کن . انشاا... خوش قدم باشه براتون  

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
مرسی عزیزم واقعا یادش بخیر  پسرم که دوهفته ایی میشه خیلی بی قراری میکنه تو خواب هی غلت میزنه ...

ای جونم. بچه داری این سختی ها رو هم داره ديگه. 

پسر منم چون شیشه شیر و پستونک نمیخوره. کلا فقط آويزون منه. 

شده مثلا دو سه ساعت به پاش نشستم و همه کارام مونده. 

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 

بچها چرا تیکر من نمیاد 🤔🤔🤔🤔

💖خدایا ازت ممنونم بخاطر دخترم و پسرم بهترین هدیه هایی که بهم دادی ممنون بخاطر سلامتیشون این شادی و خوشحالی منا نصیب و قسمت همه منتظرا کن انشالله💖
ای جونم. بچه داری این سختی ها رو هم داره ديگه.  پسر منم چون شیشه شیر و پستونک نمیخوره. کلا فقط ...

اتنا جون منا یادته باردار بودی بهم گفتی بچه ات تو شکمت خیلی ارومه الان چطوره خوابش و شب بیداریهاش 

💖خدایا ازت ممنونم بخاطر دخترم و پسرم بهترین هدیه هایی که بهم دادی ممنون بخاطر سلامتیشون این شادی و خوشحالی منا نصیب و قسمت همه منتظرا کن انشالله💖
سلام دوستهاي ني ني سايتي🤗 اينجا كسي بوده كه با ي شب در ميون نزديكي پسر دار شده باشه؟؟

آره عزیزم خیلی ها همینجور پسردار شدن

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
2706