2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013904 بازدید | 355184 پست
دوستان عزيزم من يه مدت نميتونم بيام تاپيک از خدا براي همتون خاستار بهترينها هستم انشالله تمام باردا ...

فاطمه جون جات خییلی خالی میشه تو تاپیک.فرصت کردی حتما زود به زود بهمون سربزن😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان میگم ک من ۲۴ پری شدم بعد تا دیروز صبح خونریزی داشتم از دیروز ظهر تا الان هیچ لکه ای هم ن ...

عزیزم منم اصلا متوجه نمیشم سوالتون چی هست الان ؟الان میگید چرا زود پریودیتون تموم شده 

سلام بچه ها خوبید؟ من الان از سونو جنسیت میام گفت به احتمال زیاد نی نی پسر  انشالله قسمت همتو ...

پس رفتی😍😍😍😍😍مبااارکا باشه اروین جوون.خییلی خوشحال شدم عزیزم.خییلی کنجکاو بود جنسیت نینیت رو بدونم میخواستم بدونم حسم درسته یا نه.من مطمئئئین بودم که نی نیه خوشگلت پسرهه😍😍خدا حفظش کنه عشقم😀😀

2728
خابتواول خودت یه تعبیرخوب کن بعدبراماهم تعریف کن

ان شااله که خوابم به خیر تعبیر بشه.خواب دیدم رفتم سونو مانیتور جلوی چشممه. نی نیم داشت  انگشتای دست و پاشو  تکون میداد.بعد یهو چشمم خورد به شومبولش🙈🙈😆گفتم عهه پسره بچم.بعد انگار چند لحظه بعد یه نوزاد رو دیدم که جنسیتش دختر بود.تعجب کردم گفتم واای بچه ی من که پسر بود.دوباره چند لحظه بعد یه پسر بچه ی ۲ـ۳ساله رو دیدم که انگار بچه ی خودم بود.تو خواب همش محو تماشای بامزگی و قشنگیش شده بودم و قربون صدقه اش میرفتم .همش میگفتم ای جاان پسرم چقد نازه😄

بالاخره نفهمیدم  بچم دختر بود یا پسر😒😒

2740
دوستان عزيزم من يه مدت نميتونم بيام تاپيک از خدا براي همتون خاستار بهترينها هستم انشالله تمام باردا ...

فاطمه جونم نرو تورو خدا دلم میگیره😢😢😢😢😢

یه دونه پسر دارم من  قند عسل دارم من  
اعظم جون ان شااله شماهم  همین روزا خبر سلامتیه کوچولوت رو بهمون میدی عزیییرم😍😍

نرگس جونم دعا کن سالم باشه و همه چیزش نرمال 

که دیکه بتونم از  بارداری که یک سال و نیم بود منتظرش بودم لذت ببرم 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر