2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015322 بازدید | 355184 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهار یعنی میشه منم یه روزی عکس سونومو بزارم توش نوشته باشه sex:male😢😢😢😭😭😭

بخدا ميشه خدارو باورش كن 

من تا چند ساعت پيش ميگفتم دختره چون مادر شوهرمو خواهر شوهرم هي تو گوشم ميخوندن دختره دختره 

ولي وقتي گفت پسر ته دلم خيلي خوشحال شدم هم براي همسرم 

هم خودم ،دلم ميشكست وقتي دختر پسر ميكردنو من فقط براي سلامتيش دعا ميكردم 

باور كن خدا جواب انتظار تورو هم با يه گل پسري ميده مطمئن باش

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
2731
بله از سوم روزي دوتا لترزول خوردم

ان شاءالله آخرین ماه انتظارت باشه

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
بهار جون سونو آنومالی بود؟ خیلی قشنگ نوشته همه اندازه هاشو

آره عزيزم آنومالي بود 

بهترين سونوگرافي اروميست ديگه 

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
2738
دوستان عزيزم من يه مدت نميتونم بيام تاپيک از خدا براي همتون خاستار بهترينها هستم انشالله تمام باردا ...

چرا نمیایی فاطمه جونم .اگه میتونی بیای بهمون سر بزنم به حرفات احتیاج داریم کلمه به کلمه ی حرفاتون پر از انرژیه

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
سلام دوستان مهربونم من الان تموم شدم  بار اول رفتم سرش خيلي پايين بود گفتم تورو خدا سالمه؟گفت ...

خدایا شکرت 🤲🤲🤲🤲خدا رو شکر بهار جونم تبریک میگم گل پسرتو ان شاءالله به سلامت بغلش بگیری .ان شاءالله دامادش کنی .خدا حفظش کنه.خیلی خوشحال شدم برات

2706