2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013904 بازدید | 355184 پست
چرا عزیزم؟

سلام عزیزم

مبارکت باشه گل پسری

ان شاﺀالله بسلامت بغلش بگیری

توی نماز شبهات خیلی برام دعا کن.. اگه بصلاحمه خدا بهم فرزندان سالم و صالح زیاد بده.. یا اینکه از یه طریقی بهم بفهمونه مشکلم چیه که اینهمه منتظر موندم که برم دنبال راهکار.. 

دوستان عزيزم من يه مدت نميتونم بيام تاپيک از خدا براي همتون خاستار بهترينها هستم انشالله تمام باردا ...

با ما حرفای شما دلمون خوش میشه عزیزم چرا نمیاید😔😔

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان مهربونم من الان تموم شدم  بار اول رفتم سرش خيلي پايين بود گفتم تورو خدا سالمه؟گفت ...

مبارکت باشه خانومی ان شاا... به سلامتی

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
2731
سلام عزیزم مبارکت باشه گل پسری ان شاﺀالله بسلامت بغلش بگیری توی نماز شبهات خیلی برام دعا کن.. ...

انشالله گره از کارت باز بشه و دلت شاد بشه 

الهی کاش اینطور بود که میگفتی راستش من دفعه اولم بود نماز شب خوندم اونم از الهام یکی از بچه های تاپیک شنیدم نماز قشنگی چون باید واسه مومن های دیگه دعا کنی 

گفتم به بچه ها بگم اونام بخونن که دیدم ماشالله همه اهل نماز شبن فقط من بی خبر بودم 

بهار یعنی میشه منم یه روزی عکس سونومو بزارم توش نوشته باشه

sex:male😢😢😢😭😭😭

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
2740

بچه ها شوهر منم الان رفت آز بده ترو به خدا دعا کنین اکی شده باشه

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
انشالله گره از کارت باز بشه و دلت شاد بشه  الهی کاش اینطور بود که میگفتی راستش من دفعه اولم بو ...

قبول باشه

از ته دلت خوندی و معتقد بودی، حاجت روا شدی.. ان شاﺀالله خدا حاجت همه منتظرا رو بده

انشالله قسمت باشه عزیزم یه گل پسر شیطون ....تو پیام هات میخوندم که خیلی دنبال علائم و ویار و این چیز ...

اروین جان نی نی تو هم مشخص شد ؟؟ پسره چه خوب مبارکتون باشه ان شاا... به سلامتی

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود