2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013684 بازدید | 355184 پست
یعنی الان مثبته اعظم جون باورم نمیشه اول خط سفید بود بعد اینجور شد البته من نوارشو از جلدش در اوردم ...

ای حانم خدا میدونه چقدر برات خوشحال شدم مبارک باشه یکی از بهترین خبرهایی بود که منتظر شنیدنش بودم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای حانم خدا میدونه چقدر برات خوشحال شدم مبارک باشه یکی از بهترین خبرهایی بود که منتظر شنیدنش بودم&nb ...

ممنون ببین یعنی کاذب نیس اخه ازجلدش درش اوردم نوارو بعد گذاشتم سرجاش ...پس لک دیشب چی ک دیدم 

2731
الان برم ازمایش اروین جون یا صبرکنم بعد موعود

تبریک میگم عزیزم ان شالله که جواب آزمایشتم مثبته😍😍 ولی هنوز زوده واسه ازمایش بزار موعدت بگذره

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
تبریک میگم عزیزم ان شالله که جواب آزمایشتم مثبته😍😍 ولی هنوز زوده واسه ازمایش بزار موعدت بگذره

ممنون عزیزم اره میزارم بگذره دوسدارم ببینم بچها چی میگن برم یانرم چون نمیخام کسی بفهمه فعلا خودم میترسم کاذب باشه

2738

بچه ها من شديد سرما خوردم دارم ميميرم 

صبح كه بالا مياوردم خيلي ببخشيد چرك و زرد آب و خون همه باهم 

بالا مياوردم😭 

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
باید بگم شوهرم بخر شب میاد از سرکار

ان شالله که کاذب نیست🤲

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
بچه ها من شديد سرما خوردم دارم ميميرم  صبح كه بالا مياوردم خيلي ببخشيد چرك و زرد آب و خون همه ...

عزیزم خدا بد نده چرا دکتر نمیری

حالا شانس من هیچکس نیست😭😭😭😭

وايييييي باران جون الهي شكرت عزيزم خيلي خيلي تبريك ميگم ببين ١٠٠٪؜ مثبته اولين بي بي منم اينجوري بود اي جون دلم

خدارو شكرت 

انشالله فردا هم بي بي رز جون مثبت ميشه❤️🤲

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
2706