2410
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010572 بازدید | 355183 پست

بچها عکس رنگی اصلا اصلا اصلا درد نداشت

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
مریم جان قرار شد انرژی منفی ندیم بخدا همین استرس و‌ تلقین منفی نمیزاره کارامون درست پیش بره هرکس ب ...

اره واقعافاطمه جون سپردم به خداهرچی خدابرام درنظربگیره.نبایدبهش فکرکنم😁 همه چی سروقتش مشخص میشه واسترس فقط خرابش میکنه.ان شاءالله به حق کرامت ومعصومیت امام حسنوعظمت این ماه خداحاجت دل هممونوبده وحاجتمونوتوی تقدیرمون همین الان بنویسه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بچها عکس رنگی اصلا اصلا اصلا درد نداشت

عزیزم چون شما مشکلی نداشتی خدا را شکر نه گرفتگی نه چسبندگی من تو این سایت تاپیک خانومی را میخوندم که تو عکس رنگی از درد بیهوش شده بوده 

2456
الان که همه چی خوب بوده عزیزم چرا اخه بازم نگرانی؟

دوست دارم باردار بشم زودتر ..

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
ووييييي عزيزممممم ايشالااااا 😍😍😍مهربون خانوممم😘😘😘 جدي؟؟؟خب خداروشكر كه برداشتي  انشالله ...

خداروشکر خوبم عشقم 

با دعای شما ممنونم بهار عزیزم

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
2714
اره واقعافاطمه جون سپردم به خداهرچی خدابرام درنظربگیره.نبایدبهش فکرکنم😁 همه چی سروقتش مشخص میشه واس ...

افرین دختر خوب اصلش همینه

انشالله که شبهای قدر مقدرات همه ما عالی باشه 

متوجه شدم عزیزدلم  ولی مطمین باش قسمتتون دختر گلتون بوده،من همیشه امضاتون رو‌میخونم و براتون ا ...

بله مطمينن همينطوره

خدا رو هزار مرتبه شكر ميكنم

قسمت من و صلاح خداي مهربانم بوده و با كمال ميل تقدير قشنگم رو ميپذيرمممم

اميدوارم به خواسته تون برسين عزيزم🙏🏻♥️

خداي مهربانم مگر داريم لحظه هايي از اين شيرينتر لحظه هايي ناب از جنس حس زيباي دوباره مادر شدن ❤️❤️خدايا اين حس و حال ناب رو نصيب همه ي دوستانم بگردان🙏🏻
@**_شجره_ى_طوبى_**   فاطمه جون انشالا عملت به سلامتی تموم شده باشه سالم و سرحال بیای اماده شی ...

عزززززززیزدلم ممنونم انشالله که به همه ارزوهات برسی به احترام این شبهای عزیز و تنت سلامت باشه دوستم

عزیزم خواهش میکنم اگه بازم رفتی برای منم دعا کن نی نیمو ب سلامت بغل بگیرم . همیشه استرس اتفاقای قبلی ...

حتما بهار جان وقتی رفتم عکس میگیرم میزارم اینجا

انشالله که گل پسرت رو به سلامتی بغل بگیری و دامادش کنی

گرنباشد امر حق برگی نیوفتد از درخت

انشالله که خدا حافظش باشه و نگهدارش

راستم میگی فقط باید ازش خودش بخوام ،خدارو میگم  شوهرمم میگه این و دیگه از کجا درآوردی  ه ...

افرین افرین

حالا شدی یه خانم خوب 

انشالله که خدا نتیجه ی توکلت رو میده

2706