2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3016617 بازدید | 355185 پست
من دیروز پاک شدم ،آخه یکم شک کردم ، پریودم به جای 6.7روز ،3روزشد ، درددستام و نوک سینم دارم شدید،برا ...

بنیتا جان منم ماه قبل دقیقاا همین مدلی شدم.با اینکه تو پریودی واسه اینکه رحمم تمیز شه کلی هم گرمی خوردم ولی سه روزه پاک شدم.ان شااله واسه شماهم خیره و این ماه ان شااله باردارمیشی😍

ی دونه بی بی داشتم امروز صبح‌زدم،اخه دیگه بعید میدونم چون باید حداقل هاله مینداخت،فقط نمیدونم چرا عق ...

ناامید نشو عزیزم 

ان شاءالله خدا دلتو شاد میکنه و توام با خبرش مارو خوشحال کنی 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ان شاا... عزیزم اگه قابل باشم حتما قلب صاف و مهربون خودت و دل دخترت بهترین دعاست ان شاا... خدا یه ...

فدات شم ان شاءالله همین طور باشه 

دیروز اولدوز توی مطب چهارتا باردار بودن همشون اومده بودن تاریخ زایمانشون مشخص بشه بچه همشون هم پسر بود نمیدونی چقدر خوشحال بودن و از ته دل قهقهه میزدن عکس سیسمونی هاشون رو نشون میدادن بهم 

سر اسم حرف میزدن 

وای خیلی دلم خواست .....

2731
فدات شم ان شاءالله همین طور باشه  دیروز اولدوز توی مطب چهارتا باردار بودن همشون اومده بودن تار ...

خدا از دلا خبر داره ان شاا... بزودی خودتم این خوشحالی رو تجربه میکنی

منم حسم بهت پسره نمیدونم شاید گفتی دخترت اون همه داداش دوست داره واسه اون چون من از خودمم تجربه کردم که خدا به دل بچه ها بیشتر نگاه میکنه تا ما

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
دکتر افسانه غریب زاده سزارین میکنن توی بیمارستان بعثت عمل میکنن

اره عزیزم بچه اولمه

خیلی نگرانم اخه ۶ماهمه و هنوز دکتری پیدا نکردم درواقع کسی رو نمیشناسم

این دکتر غریب زاده که معرفی کردین، از اشناهاتون زیرنظرش بودن؟ راضی بودن؟ میخوام کارش خیلی خوب باشه

نوبت دهیش به چه صورته؟مطبش کجاس؟

خودتون زیرنظر چه دکتری هستین؟

خدا از دلا خبر داره ان شاا... بزودی خودتم این خوشحالی رو تجربه میکنی منم حسم بهت پسره نمیدونم شاید ...

راستش رو بخوای اونا رو که دیدم گفتم خدایا چی میشد دل اولدوز رو هم خوشحال میکردی و اینجوری قهقهه میزد از ته دل و خوشحال میشد ناخودآگاه یاد تو افتادم 

واقعا حکمتشو شکر 

ان شاءالله دل همه رو شاد کنه بحق پنج تن 

خدانکنه زنده باشی عزیزدلم  ای جون دلم انشالله که تا اخر بارداری حالت خوب باشه 😘😘😘

سلام فاطمه جان عزیزم خدا رو شکر عملت با موفقیت انجام شد انشالله تا چن ماه آینده نی نی بشینه تو دلت عزیزم😘

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
دوست دارم باردار بشم زودتر ..

ان شالله همین ماه نوبت خودته عزیزم .خداروشکر که استرستم رفع شد انشالله میری پیش دکترت با خبرای خوب برمیگردی🤲

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
بنیتا جان منم ماه قبل دقیقاا همین مدلی شدم.با اینکه تو پریودی واسه اینکه رحمم تمیز شه کلی هم گرمی خو ...

مطمئنم بچت پسره حنانه جون

دنیا بی قانون تر از این حرفاست که براش دودوتا چهارتا بکنی
راستش رو بخوای اونا رو که دیدم گفتم خدایا چی میشد دل اولدوز رو هم خوشحال میکردی و اینجوری قهقهه میزد ...

کی میری ان تی ؟

دنیا بی قانون تر از این حرفاست که براش دودوتا چهارتا بکنی
2706