2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013275 بازدید | 355184 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام عزیزای دل من خوبید عشقای من

قبول باشه طاعات و‌عبادات همگی

مبارک باشه میلاد پاره ی قلب حضرت زهرا امام حسن مجتبی

سیدشباب اهل جنت

رز عزیزم انشالله که بزودی بی بی مثبتت رو ببینم تا این درد کوچولویی که دارم از یادم بره🤗🤗🤗

دوستان من ساعت ۷/۵ رفتم 

وپذیرش و‌ریکاوری تا ساعت ۳ طول کشید

بعدش رسیدم خونه بیهوش شدم

خوبم شکر خدا البته دکترم ندیدم بعد ده روز که جواب پاتولوژی بیاد میتونم برم پیشش

الانم خوبم و‌یه درد قابل تحمل دارم

ممنونم از دعای همگی عزیزای دلم

انشالله به حق این لحظات ناب اذان تو ماه مبارک شبهای قدر تقدیر همگی شما خیر مقدر شده باشه

کلی پسر واسه مامانای اقدامی و‌منتظر و کلی سلامتی و اتفاقای خوب واسه مامانای نی نی دار انشالله تا ماه مبارک رمضان سال ۱۳۹۹🤲🏻

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
سلام عزیزای دل من خوبید عشقای من قبول باشه طاعات و‌عبادات همگی مبارک باشه میلاد پاره ی قلب حضرت زه ...

فاطمه خانم عزیز خداروشکر که عملت خوب بود ان شاالله با اولین اقدامت گل پسر سالم وصالح وعاقبت بخیر جا خوش کنه تو رحمت به حق این روز وشب عزیز تا دل خودت ودخترات ومادرت شاد بشه

خدا خودش حاجت دلتو ببینه وبر آورده کنه  

خدایا تو خود میدانی وبرآوردن میتوانی    

خدایا دیگه هیچی ازت نمیخوام هرچی دارم فکر میکنم از اول زندگیم تاحالا به هیچکدوم از آرزوهام نرسیدم پس معلومه تو اصلا منو نمیبینی دیگه مزاحمت نمیشم
سلام عزیزای دل من خوبید عشقای من قبول باشه طاعات و‌عبادات همگی مبارک باشه میلاد پاره ی قلب حضرت زه ...

عزیز دلم خدا رو شکر که خوبی ان شاءالله همه چیز به خوبی پیش میره توکل بر خدا .من مطمنم جواب اینهمه مهربونی و خوبی رو حتما میبینی .ان شاءالله به مراد دلت برس

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
کیانای عزیز چه روزهایی اقدام داشتی که میگی اشتباه رفتی

سلام عزيز دلم 

من رفتم سونو فولي ١٨ بود شبش دل درد شديد داشتم چون ماه قبلش فولي رو به همين دليل از دست داده بودم(درد داشتم اقدام نكردم رفتم سونو گفت آزاد شده و معلوم نيست چند ساعت گذشته اقدام نكني بهتره)خلاصه فك كردم بازم همون درد آزاد شدنه اقدام رفتم

فرداش رفتم سونو گفت فولي سر جاشه و ٢٠

من نبايد ديگه اقدام ميكردم ولي از ترس اينكه فولي با اسپرمهاي قبلي لقاح بده خواستم كه اسپرم تازه بهش برسونم و هر شب تا سه شب اقدام كردم

اين اشتباه من بود و در راس همه ي اينها خواست خدا

خداي مهربانم مگر داريم لحظه هايي از اين شيرينتر لحظه هايي ناب از جنس حس زيباي دوباره مادر شدن ❤️❤️خدايا اين حس و حال ناب رو نصيب همه ي دوستانم بگردان🙏🏻
سلام کیانا مهربون دخملی ها خوب هستن  یادش بخیر اون روزا که هر لحظه اینجا بودیم من هر چند روز ی ...

سلام عزيز دلم

واقعا يادش بخير چه روزهاي خوبي بود

ما خوبيم شكر گل پسرت خوبه؟

خداي مهربانم مگر داريم لحظه هايي از اين شيرينتر لحظه هايي ناب از جنس حس زيباي دوباره مادر شدن ❤️❤️خدايا اين حس و حال ناب رو نصيب همه ي دوستانم بگردان🙏🏻
سلام عزيز دلم  من رفتم سونو فولي ١٨ بود شبش دل درد شديد داشتم چون ماه قبلش فولي رو به همي ...

کیانا جون 

در راس همه ی اینها که فقط به قول خودتون خواست خداست.

ولی من برای کنجکاوی ی چیزی رو‌متوجه نشدم،یعنی قبل از ازاد شدن فولی اقدام داشتی؟؟؟من دقیق منظورت رو متوجه نشدم،چون خیلیها با سه شب اقدام یا حتی یک‌شب درمیون بچه هاشون پسر شده

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
2706