2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3017044 بازدید | 355185 پست
پس در هرصورت زیبا میشه،خدا حفظش کنه ❤️❤️❤️از حالا دوست دارم ببینمش😍😍😍😍

مرسي عزيز دلم

حالا اگه به عمش نره😕

من برادرمم موهاش بور و چشماشم طوسيه 

شبيه اروپايياست ما كلا خانوادگي بوريم مو رنگي و چشم رنگي 

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اینقدر پز چشای رنگیتونو به ما ندین خیلیم رنگ چشاتون زشته  وااااالا 😭😭😭😭😭

😂😂😂 

همه چشما خوشگلن عزيز دلم مشكي و قهوه اي هم رنگن ديگه عزيز دلم

2731
به حساب پريم ١١ هفته و ٢ روزمه  ميگم آخه چجوريه يه هفته بزرگتر شده؟؟يعني قبلا بود؟يا چي من خنگ ...

بهارجون برا من اینجوری بوده از تاریخ پری یه هفته بزرگ تر بوده ،هنوز سر در نیاوردم خخخخخ

میگن پسر اینجوریه

مرسي عزيز دلم حالا اگه به عمش نره😕 من برادرمم موهاش بور و چشماشم طوسيه  شبيه اروپايياست ما ...

خدا حفظتون کنه،از اونایی هستین که هزارماشالله خانوادگی خوشگلید😍😍😍😍امیدوارم پسرت مثل داداشت دختر کش بشه،دخملی هم شد که دیگه نگم برات  😍😍😍😍😎😎😎😎

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
نرگس جان تبریک میگم عزیزم خدا نی نی رو برات حفظ کنه .ان شالله یه گل پسریه ناز داری. مراقب خودت باش ...

مرسی عزیز دلم .امروز نگرفتم.عذاب وجدان داشتمااا ولی از عواقبش ترسیدم😑خدا کمکم کنه ان شااله

خدا گل دختر شمارو هم حفظ کنه الهی

بهارجون برا من اینجوری بوده از تاریخ پری یه هفته بزرگ تر بوده ،هنوز سر در نیاوردم خخخخخ میگن پسر ای ...

عه جدي؟؟؟

منم به همسرم ميگم به خودت رفته بچمون هيكليه😂😂😂

عه جدي؟؟؟ منم به همسرم ميگم به خودت رفته بچمون هيكليه😂😂😂

بهار جونم سیدی عزیزم؟؟؟؟

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
2706