2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013826 بازدید | 355184 پست
بهار جانم خدارووووشكر واسه سلامتي ني ني😍 ديگه خيالت راحت  شد حسابي لذت ببر راجب طول سرويكست ...

قربونت بشمممم من الهي گلم 

واي ليانا اين پله ها منو سرويس كردن ديگه بايد برم بمونم خونه مامانم😕😕😕😕

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها  همگی فاتحه ای میخونیم برای شادی روح برادر فاطمه جون❤️❤️❤️❤️❤️

موافقی به نرگس بگیم شرح اقدامتو با جزییات کامل بگه 😀

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
عززززززززززززیزم مباااااااااااااارک باشه به سلامتی❤️❤️❤️❤️❤️❤️

عزیزم انشالله خدا دوقلو پسر بهت بده هردوشون هم از نظر طینت و سیرت به داییشون ببرن با عمر ۱۲۰ ساله

2728
الهی شکر که همه چیزش خوب بوده خانومی  خدا حفظش کنه  تبریک عزیزم  من بیرون بودم گوش ...

فدات بشم من عزيزمممم انشالله تو هم ميري راحت راحت ميشي 

اينقدر زد به شكمم دكتر ني ني اونجاشو نشون نميداد😂😂

آخرش گفت هفته ديگه بيا اصلا مشخص نيست😑

سلام من سوم خرداد موعد پریودیمه بعد الان از دیروز دل درد دارم کمرم کمی درد میکنه احساس میکنم سرگیجه ...

علایم بارداری هم هست من تو همین بارداریم سه روز مونده به موعدم سرگیجه شدید داشتم و از حالم فهمیدم خبراییه بی بی گذاشتم هاله انداخت

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
قربونت بشمممم من الهي گلم  واي ليانا اين پله ها منو سرويس كردن ديگه بايد برم بمونم خونه مامانم ...

بهار جون تبریک میگم الهی به سلامت نی نی کوچولو بیاد تو بعلت 

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
فدات بشم من عزيزمممم انشالله تو هم ميري راحت راحت ميشي  اينقدر زد به شكمم دكتر ني ني اونجاشو ن ...

اره کی بشه برم خیالم از سلامتیش راحت بشه 

توام یه چن روز دیگه میرفتی احتمالا مشخص میشد 

حالا کی میری واسه تشخیص جنسیت ؟

شوهرت الان روی ابرهاست حتما 

الهی همیشه خوش باشین 

راستی بهار باید استراحت کنی 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
2740
خیلی باحال نی نیت دقیقا یه هفته بزرگتر از تاریخ لقاحت هستش چون شما تاریخ پریودیت ۱۰ اسفند بود دیگه د ...

به حساب پريم ١١ هفته و ٢ روزمه 

ميگم آخه چجوريه يه هفته بزرگتر شده؟؟يعني قبلا بود؟يا چي من خنگ شدم

عزززززیزدلم الحمدالله  انشالله به سلامتی بغلش بگیری بوووووووووس به خودت و‌نی نی 😘😘😘😘😘

ممنونم خانوم گللللل 

ما هم از اينجا بوس به شمااا😘😘😘

به حساب پريم ١١ هفته و ٢ روزمه  ميگم آخه چجوريه يه هفته بزرگتر شده؟؟يعني قبلا بود؟يا چي من خنگ ...

نه عزیزم انشالله گوگولیت پسره 😊😊😊😊

والا میگن پسر معمولا بزرگتر میشه از تاریخ پریودی تو سونو

عزیزم خدا رو شکر نی نی خوشگلت دیدی سالم بود من بعد از ظهرا نت ندارم فقط به خاطر تو با داده گوشیم وصل ...

فدات شم عزيز دلم 

جوجه دختر پسريشو نشون نداد و منو همچنان منتظر گذاشت😕

انشالله همه ني ني ها صحيح و سالم بيان بغل ماماناشون😘

من نی نی دااااارم😭😭😭😭

وای خداروشکر قربون بزرگی خدا برم بعد اون همه سختی ک دیدی اینجور سورپرایز شدن با اولین اقدام بهترین معجزه بود😍🤩

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 
بچه ني نيم بريچ و قداميه واي خدا دكتر انقدر زد به شكمم تنبل تكونم نميخورد😂😂😂😂 گفتم جنسيت؟گفت اص ...

عزیزم خدا رو شکر صحیح و سالم بود , 

خدا حفظش کنه براتون   

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
2706