2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013904 بازدید | 355184 پست
اولدوز ایکاش زودتر یه سونوی معتبر بری ببینیم جنسیت واقعا دختره ؟من شک میکنم میگم اون اشتباه کرده&nbs ...

عزیزم نمیدونی بعضی وقتا چه حس هایی مثل خوره میفته به جونم بعضی وقتا حسم میگه محاله دختر باشه اشتباه شده بعضی وقتا میگم سونو که اشتباه نمیگه اونم تو هفته ۱۷ پس قطعا دختره

ولی از دیروز یه حسی بهم میگه برم سونو میگه پسره و من پیروز مندانه میگم دیدین میگفتم تمام علایمم پسره من خودمو گول نمیزدم واقعا پسر بود

ولی خودت میدونی که چون احساساتم یههو سرکوب شد اینا فعلا دست از سرم برنمیداره

ان شاا... بزودی میرم

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بذاری هم منفی باشه نا امید نشو چون برا بعضیا دیر بالا میره از جمله خودم با اینکه سه روز مونده به موع ...

اها خیلی ممنون 

امردز ک خیلی درد دارم هرلحظه میگم الانه ک پریود شم 

2728
عزیزم نمیدونی بعضی وقتا چه حس هایی مثل خوره میفته به جونم بعضی وقتا حسم میگه محاله دختر باشه اشتباه ...

ان شاءالله بری هم خودت خوشحال بشی هم مارو خوشحال کنی 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر

من که داغونم حالم خیلی بده روزه هم هستم دیگه داغونم دیروز بعدظهر روز ۲۸ دورم بود دورهام ۳۰ روزست معمولا بی بی منفی بود اینماه هم قرص داده بود دکتر هم امپول زده بودم خدایا حکمتت شکر ولی من خیلی غصه دارم😔😔

عزیزم نمیدونی بعضی وقتا چه حس هایی مثل خوره میفته به جونم بعضی وقتا حسم میگه محاله دختر باشه اشتباه ...

وای عزیزدلم میفهم حالتوشما الانم ک بردین جنسیت دقیق مشخصه چرا میخاین تا اون موقع صبر کنید؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
2738
من که داغونم حالم خیلی بده روزه هم هستم دیگه داغونم دیروز بعدظهر روز ۲۸ دورم بود دورهام ۳۰ روزست معم ...

عزیزدلم زود بود بد به دلت راه نده توکلت بخدا باشه .

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
وقت که نه ولی به دلم افتاده یه بار دیگه هم برم سونو اونم اگه هفته ۲۴ تموم کنم میشه ۱۳ خرداد  و ...

ان شاااله هرچی که به خیر و صلاحته رقم بخوره 😍ارزو میکنم خواسته ی دلت با مصلحت خدا یکی باشه

مرسی الی جوونم.😍😍باور کن تو شوکم هنوز.هنوز جواب پیامای تبریک بچه ها رو با تردید میدم😢واسم دعا کن ...

قربونت برم چرا شوک 

رحم تمیز و آماده برای بارداری و ورود گل پسرت 😍😍😍

باور کن عزیززززم و تردید نداشته باش مبارکتتتت باشه

خخخخ آتیش پاره هم خوبه امروز میریم واکسن ۶ماهگیشو بزنیم دلم براش میسوزه🥺

گروه طلایی🌺تثبیت🌺حس بعد از موفقیت را با هیچ چیزی نمیتوان عوض کرد😍
ان شاا... هر چی که دلت میخواد اون بشه

ممنونم عزيزم خداروشكر سالم بود جنسيت هم اصلا مهم نيست برام 

دختر خيلي خيلي دوست داريم🙈

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
بهار جان مبارکت باشه خیالت راحت شد امیدوارم بهترین بارداری را تجربه کنی

ممنونم عزيز دلم 😘 

انشالله قسمت همه منتظرا