2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015322 بازدید | 355184 پست
دختر عمو و چند تا از دوست هام میگه ما امتحان کردیم خشکی دست یعنی حتما پسر میگن اصلا ردخور نداره حالا ...

جدي؟؟؟ چي بگم هرچي هم كرم ميزنم فايده نداره كه خشك خشك شده 

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ني نيم بريچ و قداميه واي خدا دكتر انقدر زد به شكمم تنبل تكونم نميخورد😂😂😂😂 گفتم جنسيت؟گفت اص ...

الهی خدایا شکرت قربون نینی مون بشم من خدا رو شکر که سالمه بهار جونم 🤩🤩🤩🤩🤩🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲👼👼👼👼👼🤲🤲🤲🤲👏👏👏👏👏👏👏👏👏❤❤❤❤❤❤❤👏👏👏👏💋💋💋💋

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
2731
الهی خدایا شکرت قربون نینی مون بشم من خدا رو شکر که سالمه بهار جونم 🤩🤩🤩🤩🤩🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲👼 ...

قربونت بشممممم من الهي انشالله قسمت خودت خوشگلم😘😘😘

راستي نرگس هم مامان شد😍😍😍

انشالله اين ماه هم ديگه نوبت توعه گلم

خدااااروشکررر😭😭😭 بچه هااا ان شاااله همتون خییییلی زود مامان بشیییید😭😭به حق این روزای عزیز

ای جانم خدایا هزار مرتبه شکر هزار مرتبه شکرت خدا.نرگس اشک تو چشام جمع شد .از ته ته دلم خوشحالم .خدایا شکرت .تبریک میگم عشقم ان شاءالله صحیح و سالم و جنسیت دلخواهت باشه و سر وقتش بغلش بگیری .خدایا شکر .🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲👼👼🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
2738
قربونت بشممممم من الهي انشالله قسمت خودت خوشگلم😘😘😘 راستي نرگس هم مامان شد😍😍😍 انشالله اين ماه ...

ممنون بهار جان .الان دیدم خدا رو شکر چقدر خوشحال شدم خدایی.چرا من دیر اومدم سایت آخه.

خدااااروشکررر😭😭😭 بچه هااا ان شاااله همتون خییییلی زود مامان بشیییید😭😭به حق این روزای عزیز

واااای نرگس جونم خیلی تبریک میگم، مبارک باشه عزیزدلم 😘 واقعا سورپرایز شدم آخر شبی

خدایا آرزوی داشتن بچه رو به دل هیچ زنی نذار...من براتون خدا را آرزومندم...خدایا بچه های همگی رو به پدر و مادرهاشون ببخش...پسرهای قشنگ منم در پناه خودت حفاظت کن🙏🙏🙏🧿🧿

نرگس عزییییزم مباااارکت باشههههه خانم خانما😍😍😍ان شاالله صحیح و سالم بغل بگیییریش اقاییو😍

آموختم ک خدا عشق است و عشق تنها خداست... و تو زیباترین و با ارزش ترین هدیه خدا به منی پسرم❤️❤️
ممنون بهار جان .الان دیدم خدا رو شکر چقدر خوشحال شدم خدایی.چرا من دیر اومدم سایت آخه.

انشالله بعدي ديگه خودتي عزيزم😍😍

بچه ها تو رو خدا واسم دعا کنید این بار همه چی به خوبی پیش بره و نی نیم کنار همه ی نی نی های دنیا&nbs ...

ان شاءالله

بسْمِ اللّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ ﴿ 1 ﴾

الْحَمْدُ للّهِ رَبِّ الْعَالَمِینَ ﴿ 2 ﴾

الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ ﴿ 3 ﴾

مالِکِ یَوْمِ الدِّینِ ﴿ 4 ﴾

إِیَّاکَ نَعْبُدُ وإِیَّاکَ نَسْتَعِینُ ﴿ 5 ﴾

اهدِنَا الصِّرَاطَ المُستَقِیمَ ﴿ 6 ﴾

صِرَاطَ الَّذِینَ أَنعَمتَ عَلَیهِمْ غَیرِ المَغضُوبِ عَلَیهِمْ وَلاَ الضَّالِّینَ ﴿ 7 ﴾

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم

قُلْ هُوَ اللَّهُ أَحَدٌ ﴿١﴾

اللَّهُ الصَّمَدُ ﴿٢﴾

لَمْ یَلِدْ وَلَمْ یُولَدْ ﴿٣﴾

وَلَمْ یَکُنْ لَهُ کُفُوًا أَحَدٌ ﴿٤)

بسم الله الرحمن الرحیم

اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ

لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ

مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَ مَا خَلْفَهُمْ

وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء

وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَؤُودُهُ حِفْظُهُمَا

وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّد

ان شاءالله صحیح و سالم بغلش میگیری گلم🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

برادرم حاج محمد بدر حافظ و قاری قران بود مدیر جشنواره های قرانی و‌برگذار کننده کرسیهای تلاوت قران ...

خدا رحمتشون کنه عزیزم.بهشت جایگاهشون باشه.ان شاءالله بعد از این گل پسرت ادامه دهنده ی راه برادرتون باشه

2706