2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013692 بازدید | 355184 پست
فدای مهربونیت عزیزدلم  ولی هیچ علایمی ندارم و اصلا امید ندارم.بعید میدونم. تسلیم خواست خد ...

عزیزم ان شاءالله که بارداری هنوززوده براعلایم.منکه علایم پریودی اومده سراغمومیدونم سه روزدیگه پریودمیشم😕😕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها به نظرتون از فردا روزه نگیرم؟ دلم نمیاد بخورم روزمو😓

واااای نرگس جونم خیلی خیلی بهت تبریک میگم مهررربون 😍😍الهی داداش حنانه ی گلم صحیح و سالم و اهل صالح باشه و تموم دوره ی بارداریتو با خوبی و خوشی بگذرونی و همش برات خاطره ی خوبی بمونه 🌹🌹🌹🌹🌹

گروه طلایی🌺تثبیت🌺حس بعد از موفقیت را با هیچ چیزی نمیتوان عوض کرد😍
2731
برادرم حاج محمد بدر حافظ و قاری قران بود مدیر جشنواره های قرانی و‌برگذار کننده کرسیهای تلاوت قران ...

عزیزدلم خدارحمتشون کنه قطعاجاشون خوبه امیدوارم خدابه دل پدرومادرتون صبروآرامش بده

وقیح کیه؟؟؟😂😂😂

تو سايت يه مراحمي هست كه هركي عكس ميزاره برميداره

از عكساي بچه هاي ني ني سايت يه آلبوم درست كرده

هرچندوقت يه بار پخششون ميكنه تو سايت كه اذيت كنه🙄🙄😒😒

اسمشو گذاشتن وقيح😂😂

يا امام رضا...بطلب❤️
بچه ها من چشمام طوسيه همسرم قهوه اي تيره هستش  احتمال داره ني ني رنگ چشمش چي بشه؟؟؟

هیچ معلوم نیس بنظرم رنگ چشمای اعضای خانواده من یاعسلی روشنه یاقهوه ای ولی ابجیم چشماش دورنگه اس.قسمت پایین چشماش آبیه وبالاقهوه ای 

2740
بهار جان مبارک باشه.نی نی با جنسیت دلخواه باشهو سلامت بیاد بغلت.مراقب خودت باش

ممنونم عزيزممم انشالله شما هم ني ني حانو صحيح و سالم بغل بگيرين❤️

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
دستام خشك خشك شده پاهامم همينطور

دختر عمو و چند تا از دوست هام میگه ما امتحان کردیم خشکی دست یعنی حتما پسر میگن اصلا ردخور نداره حالا نمیدونم چقد درسته

اسمم آیسا هست.خدایا هزار مرتبه شکر بعد 7سال انتظار منم لایق مادر شدن دونستی.خودت مواظبش باش
بهار جون مبارکه عزیزم.خدا نی نی جونو برات حفظ کنه و به سلامتی  و صحیح و سالم بیاد بغلت.چقدر خوش ...

ممنونم عزيز دلمممم خدا ني ني شمارم حفظ كنه 

والا از خوشحالي پرواز ميكردم همه به من خيره شده بودن 

خاك تو سرم😂

هیچ معلوم نیس بنظرم رنگ چشمای اعضای خانواده من یاعسلی روشنه یاقهوه ای ولی ابجیم چشماش دورنگه اس.قسمت ...

ووي چه جالب 

فكر كنم همون عسلي ميشه ديگه درسته؟ 

2706