2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013817 بازدید | 355184 پست
ممنون از توضیح کاملت     برای دخترت هم طول کشید تا باردار بشی یا نه؟ چرا عکس گرفته بودی؟ ...

آره قبل هدیه هم پنج سال طول کشید.عکس واسه اطلاع از لوله ها گرفتم که مشکلی نداشت.آز اسپرم هم  همون چند سال پیش گرفتن یعنی قبل هدیه.ان شاءالله عزیز دلم توکل بر خدا.

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای راست میگی ؟ سه قلو‌خیلی دیگه من میگم اگه یه موقع دوقلو شه چکار کنم 

من آرزومه این ماه سه قلو حامله بشم اگه دو تا پسر و یه دخترم باشه که دیگه تمومه 🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤩🤩🤩🤩🤩🤩

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
2728
حالا دکترمم با اطمینان گفت برو حامله میشی اونم دو یا سه قلو منم عاشق دوقلو کلی کیف کردم  آرزومه ...

مثله من ان شاءالله هر دومون به آرزومون برسیم

بچه هااا من دیروز پریود شدم ولی از غروب خییلی شدتش کم شده.اینجور پیش بره تا پس فردا پاک میشم که😒حال ...

ااا راست میگی 

منم این ماه که خیلی گرمی خوردم سریع خونریزیم کم شد و بعد تموم

بچه هااا من دیروز پریود شدم ولی از غروب خییلی شدتش کم شده.اینجور پیش بره تا پس فردا پاک میشم که😒حال ...

عشقم ان شاءالله آخرین پری باشه دیگه روی نحسشو نبینی تا نه ماه دیگه

2738
ایش ایش ....زبونشونو مار بگزه ما هم یکی از اقواممون میخواست بگه فلانی پسردار شده گفت بچش باریکلاس. ...

این مرد زن نداره که زبونش و براش ببره 

واقعا بعضیا چقدر درک و فهمشون پایین 

خداروشکر من از این آدما دور و‌برم ندارم وگرنه حالشون و جا میاوردم

منم دقیقا وقتی خبر سونوگرافیمو دادم به خواهر شوهر بزرگم  گفتم دختره گفت عه خب عیب نداره اولیه، ...

خوب چرا همون موقع جوابشو‌ندادی

میگفتی دخترم میذارمش تاج سرم مگه نونش و‌میخوای تو‌بدی که ناراحت میشی 

حالا من از اول شوهرم میگفت دختر و اصلا پسر پسر نمیکنه 

الانم میگه دختر باشه مثل این یکی دلبر میشه

خودم میگم پسر

سلام خوشگلا....

چطورید....

خبر چی هس؟

منم مشغول دخترا و اینکه منیکه همیشه عاشق پسر بودم فکر نمیکردم روزی انقد عاشق دختر دومم بشم.....

خیللللللللی دوستتتتتتتت دارم باران😍😍😍😍😍

بچه های تاپیکم خیلی دوستتون دارم😍😍😍😍انشاله ب ارزوهای قشنگتون برسید😘😘😘😘
سلااااااام به روی مااهت بانو جون.خوبی عزییزم.کجایی اخه شماا.گاهی بیا یه سر بهمون بزن دلمون تنگ میشه ...

فدات بشم من مهربون😍😍😍

چشم....

درچ حالی

آخ آخ بانو‌ یادش بخیر خدا خیرت بده این تاپیک باعث شد من دوستای خوبب پیدا کنم❤️ گل دخترات چطورن؟؟

ممنون گلم شکر خدا.شماچطورید؟چ خبرا از خودت ....نی نی

بچه ها تروخدا خواهرانه منو راهنمایی کنین....‌من دوتا دختر دارم....دیروز رفتم یه دارو گیاهی معروف که ...

نظر من رژیم وتخمکگذاری نیس.

اگه دوتا دختر داری یا بیخیال.یا آی یو ای با تعیین جنسیت یا آی وی اف

رژیم وتخمکگذاری خطا داره واسه شماییکه میگی برات خیلییییی مهمه

2706