2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014944 بازدید | 355184 پست
سلام عزیزم شما خوبی ؟ من اینماه دکترمو عوض کردم ایشون چند ساله رفتن ادامه تحصیل و تخصصشون بیشتر شده ...

ممنون از توضیح کاملت   

برای دخترت هم طول کشید تا باردار بشی یا نه؟ چرا عکس گرفته بودی؟

شوهرت تا به حال آزمایش نداده؟

ان شاﺀالله همین ماه باردار میشی و نیاز به ادامه درمان نداری عزیزم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا همینطوره!!دختر ریحانه ی بهشتی 😍 محض خونواده شوهر آدم پسر میخواد

خدا جواب همه اونا که با نگاه با زبون نیش زدن، بخدا من صدتا دختر کور رو با یه پسر عوض نمیکنم، اما فقط واسه حرف و نواهای دیگران میگم خدایا سه قلو بده پسر بده جگرم حال بیاد بخدا، 

من سر دخترم باردار بودم و فروردین زایمانم بود رفتیم عید دیدنی اومدم خداحافظی کنم فامیلاشون مرد بودا گفت خوش اومدید خدا پسر بده، من خیلی ناراحت شدم گفتم بجای اینکه بگن بچه سالم هی میگن پسر پسر، اخه سمت شوهرم اینا همشون وقتی میخوان واسه جوونا دعا کنن میگن خدا پسر بده 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
انشالله هر چی خیره پیش بیاد برات😍

ممنون همچنین

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
2731

بچه هااا من دیروز پریود شدم ولی از غروب خییلی شدتش کم شده.اینجور پیش بره تا پس فردا پاک میشم که😒حالا امروز و دیروز خودمو کلا بستم به گرمیجات.فک کنم تو بدن من برعکس عمل کرده.جای اینکه خونریزیم شدیدتر بشه داره قطع میشه کلاا

چرااااا؟؟😶

خدا جواب همه اونا که با نگاه با زبون نیش زدن، بخدا من صدتا دختر کور رو با یه پسر عوض نمیکنم، اما فقط ...

ایش ایش ....زبونشونو مار بگزه

ما هم یکی از اقواممون میخواست بگه فلانی پسردار شده گفت بچش باریکلاس.

گفتم یعنی چی؟

گفت از قدیم به نوزاد پسر میگفتن باریکلا و به نوزاد دختر میگفتن عیبی نداره...😐

بچه های نازم عاشقتونم🤍⁦♥️⁩🤍⁦♥️⁩🤍⁦♥️⁩
2740
بچه هااا من دیروز پریود شدم ولی از غروب خییلی شدتش کم شده.اینجور پیش بره تا پس فردا پاک میشم که😒حال ...

حنانه جان منم قبلا مدت پری ام هفت روزه بود یعنی روز اول کم روز دوم، سوم، چهارم زیاد بعد روز پنجم لک که دیگه نوار نمیذاشتم و تا روز هفت فقط لک بعدم تمام، اما الان مدتیه که پرییود میشم روز اول شدید شدید روز دوم شدید روز سوم قطع در حد لک و تا دو روز بعد شاید لک بیاد این علتش چیه تاثیری تو تاریخ تخمک‌گذاری نداره؟؟؟؟ 

ایش ایش ....زبونشونو مار بگزه ما هم یکی از اقواممون میخواست بگه فلانی پسردار شده گفت بچش باریکلاس. ...

منم دقیقا وقتی خبر سونوگرافیمو دادم به خواهر شوهر بزرگم  گفتم دختره گفت عه خب عیب نداره اولیه، منم الکی با خنده فراوان بعد قطع کردم تا دو روز گریه فقط واگذار کردم به خدا 

منم دقیقا وقتی خبر سونوگرافیمو دادم به خواهر شوهر بزرگم  گفتم دختره گفت عه خب عیب نداره اولیه، ...

ای خداااا چه افکار قدیمی و پوسیده ای

بچه های نازم عاشقتونم🤍⁦♥️⁩🤍⁦♥️⁩🤍⁦♥️⁩
ای خداااا چه افکار قدیمی و پوسیده ای

آخه من میگم حتی بعضی از زن ها از جنس خودشون و مادرشونم نمیخواااان 

من الان ۱۳ هفته و ۲ روزم طبق ان تی. واسه من زایمان طبیعی و دکترم گفت ۸ آبان. ولی من سزارینم. احتمالا ...

چرا سزارینیی ؟!! من از سزارین خیلی میترسم و بدم میاد 😳. خواهرامو دیدم با چه حالی از اتاق عمل اومدن بیرون و تا چند روز حالشون چطور بوده ..!! 😵😵 زایمان رو نمیشه روش حساب باز کنی باید ببینی چی پیش میاد 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
2706