2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015765 بازدید | 355185 پست
دقیقا مثله من که خیلی درد دارم و فکر میکنم باردارم🤣🤣

من واقعا پاچیدم همسرمم هر روز یه میوه میخرید نمیذاشت کوچک ترین چیز بلند کنم دو تامون فکر کردیم باردارم اما یهویی سر وقت پری شدم و کلی ناراحت اما همسرم روحیه داد گفت اشگال نداره، چون سر دخترم با اولین اقدام باردار شدم دوتامون فکر نمی‌کردیم نگیره

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏

حالا دکترمم با اطمینان گفت برو حامله میشی اونم دو یا سه قلو منم عاشق دوقلو کلی کیف کردم  آرزومه سه قلو باردار بشم دوتا پسر یه دختر 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اگر این ماه نگیره دیگه حالا حالاها اقدام نمیکنم

چرا؟ "چند ساله ازدواج کردی؟ 

من واقعا پاچیدم همسرمم هر روز یه میوه میخرید نمیذاشت کوچک ترین چیز بلند کنم دو تامون فکر کردیم باردا ...

دقیقااا منم سر دخترم بار اول گرفت

الان پس احتمال بارداریم به ۱۰٪ رسیده

حالا هرچی خدا بخواد....

تا چند روز دیگه مشخص میشه

بچه های نازم عاشقتونم🤍⁦♥️⁩🤍⁦♥️⁩🤍⁦♥️⁩
2731
پس امکانش خیلی کمه با یکبار اقدام باردار شم

آره خب اقدام کم احتمال رو پایین میاره اما اگه خ ا بخواد خارج از تخمک‌گذاری روزی که فکرشو نمیکنی باردار میشی

حالا دکترمم با اطمینان گفت برو حامله میشی اونم دو یا سه قلو منم عاشق دوقلو کلی کیف کردم  آرزومه ...

سری قبلُ میگی یا این سری...

سلام خانمی خوبی؟ میگم دکتر نگفته علت باردار نشدنت چی هست؟ عکس رنگی انداختی؟ زایمانت طبیعی بوده یا س ...

سلام عزیزم شما خوبی ؟ من اینماه دکترمو عوض کردم ایشون چند ساله رفتن ادامه تحصیل و تخصصشون بیشتر شده .همین اول کار ازم پاپ اسمیر گرفت .سونو واژینال روز ۱۴ پری ازم گرفت گفت خدا رو شکر نه عفونت نه کیست نه فیبروم نه میوم نداری و رحمت سالمه.اندومترویوز ۱۰ بود با چند تا فولی ۱۰ تا ۱۲ بدون هیچ دارویی.واسم آزمایشات هورمونی  نوشته که دوشنبه انجام دادم.آز ذخیره ی تخمدان و پرولاکتین هم نوشته که انجام دادم.همسرمم یک شنبه میره آز.جواب اینا رو براشون میبرم ببینم نتجه گیری چی میشه. عکس رنگی هم دو سال قبل تولد هدیه گرفتم.سزارینی ام

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
آره خب اقدام کم احتمال رو پایین میاره اما اگه خ ا بخواد خارج از تخمک‌گذاری روزی که فکرشو نمیکنی بارد ...

دختر خالم دکتر بهش کلومیفن داده بود میخورد چندتا هم آمپول اچ ام جی تزریق کرده بود و دوتا هاچ سی جی بچه هاش دوقلو شدن

دقیقااا منم سر دخترم بار اول گرفت الان پس احتمال بارداریم به ۱۰٪ رسیده حالا هرچی خدا بخواد.... تا ...

دکتر منم واسه پسر گفت یکبار اما من سر دخترمم یکبار اقدام کردم و پسر نشد حالا خودمو سپردم بخدا فقط خدا به همه هر چی میخوان بده به ماهم سالم و پسر وگرنه دختر عشقه خود خود عشق

دکتر منم واسه پسر گفت یکبار اما من سر دخترمم یکبار اقدام کردم و پسر نشد حالا خودمو سپردم بخدا فقط خد ...

واقعا همینطوره!!دختر ریحانه ی بهشتی 😍

محض خونواده شوهر آدم پسر میخواد

دختر خالم دکتر بهش کلومیفن داده بود میخورد چندتا هم آمپول اچ ام جی تزریق کرده بود و دوتا هاچ سی جی ب ...

ای جان دوقلوهاش چی بودن یعنی ارث نداشت؟ 

سری قبلُ میگی یا این سری...

سری قبل که سه تا فولی داشتم و آمپول زدم اینماه هنوز وقتم نشده بشم