2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013143 بازدید | 355184 پست
سلام مهتاب جان. اتفاقا ب فکرت بودم دیدم نیستی ! خداروشکر همه چی خوب بود 😊 .  12 هفته و 5 روزم ...

من الان ۱۳ هفته و ۲ روزم طبق ان تی. واسه من زایمان طبیعی و دکترم گفت ۸ آبان. ولی من سزارینم. احتمالا میشه ۲ هفته زودتر. تو طبیعی میخوای؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من به این اعتقاد دارم که میگن یه سال بچه دختر بیشتره یه سال پسر مثلا میگن امسال سال پسره

من زیاد به این حرفا اعتقاد ندارم ولی الان سه تا از خانمهای فامیل ما پسر باردارن انگار امسال سال پسره🤔

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
حدودا هشت اردیبهشت

منم اویل 6 ام میشدم پارسال قرص اورژانسی خوردم افتاد 1 ام هر ماه قبل عید هم قرص اورژانسی خوردم بعد 16 روز تاخیر پرییود شدم اما ماه قبل 16 ام نشدم 13 ام شدم 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
کاسنی تازه خریدم ،شروع کردم به خوردن 😀😀😀

خودت یا همسرت؟؟ 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
خانوما بعد از آمپول آزاد سازی چندساعت بعد تخمک آزاد میشه؟؟

والا دکتر من گفت 36 ساعت بعد  اما کلا میگن 24 ساعت بعد تا دوروز بعدش نزدیکی داشته باشید

و اینکه بی بی چک کی نشون میده بارداری صورت گرفته یا نه؟؟

بی بی چک اصولا نوشته ده روز بعد تاخیر پرییود اما بی بی چک ها هم بلا شدن منکه دو سه روز مونده بود به پری زدم مرتبت شد اما نه پررنگ و واضح

2706