2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013802 بازدید | 355184 پست
امروز سرکار خیلی اذیت شدم. واژنم تیر میکشید و.. دیگه اومدم خونه ۳ ساعت خوابیدم بعدازظهر ،خیلی مزه دا ...

خداروشکر که خوبی . نگرانت بودم 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حنانه جان منم قبلا مدت پری ام هفت روزه بود یعنی روز اول کم روز دوم، سوم، چهارم زیاد بعد روز پنجم لک ...

تو تاریخ تخمکگذاری که فک نمیکنم.تاریخ تخمکگذاری فقط به طول دوره ات بستگی داره

منم  الان دو ماهه این مدلی شدم نمیدونم چرا😓

آخه من میگم حتی بعضی از زن ها از جنس خودشون و مادرشونم نمیخواااان 

خدا جوابشونو بده....

اینجور افراد فقط دل آدمو به استرس میندارن😔

بچه های نازم عاشقتونم🤍⁦♥️⁩🤍⁦♥️⁩🤍⁦♥️⁩
2731
تو تاریخ تخمکگذاری که فک نمیکنم.تاریخ تخمکگذاری فقط به طول دوره ات بستگی داره منم  الان دو ماه ...

منم از ماهی که رژیم و لتروزول و تصمیم به بارداری گرفتم پریم خیلی کم شده

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
2740
منم اویل 6 ام میشدم پارسال قرص اورژانسی خوردم افتاد 1 ام هر ماه قبل عید هم قرص اورژانسی خوردم بعد 16 ...

منم فروردین ۱۱ شدم،ولی اردیبهشت ۸ میشم 

اگر اردیبهشت حامله بشم عینا میشه مول بارداری دخترم،سال ۸۷ اخرین پریودم ۸ اردیبهشت بود 😍😍😍

به نظرت از خوردن گرمیه؟مگه نباید با خوردن گرمی پریود شدید تر بشه

ولی من خیلی هم گرمی نمیخورم 

چون‌من‌کلا معتقدم خیلی نباید طبع زن‌گرم‌باشه،باید رحم‌گرم و قلیای باشع پس برای گرمی نیست

منم فروردین ۱۱ شدم،ولی اردیبهشت ۸ میشم  اگر اردیبهشت حامله بشم عینا میشه مول بارداری دخترم،سال ...

اخیییی چه جااالب😍😍ایشاااله

رز جون با تقویم چینی و تاپیک بانو تجلی  ان شاااله اگه اقدام اردیبهشت بگیره جنسیت  نی نیت چی میشه😀

ولی من خیلی هم گرمی نمیخورم  چون‌من‌کلا معتقدم خیلی نباید طبع زن‌گرم‌باشه،باید رحم‌گرم و ...

منم زیاد گرمی نمیخورم.ولی تو دوران پری سعی میکنم سردی خیییلی کم مصرف کنم و بیشتر گرمیجات میخورم

وای خدارو  شکر منم پیداتون کردم.کلی شوکه شدم صبحی

سلام نفس جون

خوبی عزیزم؟خییلی وقته نیستی😓امیدوارم سرت به خوشی گرم باشه.خدارو شکر دیگه چیزی تا زایمانت نمونده.ان شااله زایمان راحتی داشته باشی و گل دخترت به سلامت بیاد بغلت😍😍

2706