2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013672 بازدید | 355184 پست
آره عزیزم چیزهای زیادی جایگزین کلسیم شیر داریم مثل کشک. پنیر. ماست انواع کلم ها  شاید دکترت مک ...

ممنون عزیزم ولی دکترم اونقدر بیخیاله که فکر کنم خودم سرچ کنم بیشتر از اون میتونم کلسیم جذب کنم

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود

سلام عزیزای دلم خوبید

من دیروز ساعت ۴ عصر زیردلم تیرکشید که مثل ازاد شدن تخمک بود خیلی صبرکردم دوبار سونو رفتم دوبسته کیت گرفتم ولی نه سونو و‌نه کیت بمن حواب نداد و طبق علایم بدن‌خودم پیش رفتم و اقدام کردم

حالا الانم زیر دلم درد میکنه بنظرتون این درد چی میتونه باشه

تخمک گذاری؟ پس درد دیروزی چی بود

حسابی گیج شدم

میشه کمکم‌کنید لطفا🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزای دلم خوبید من دیروز ساعت ۴ عصر زیردلم تیرکشید که مثل ازاد شدن تخمک بود خیلی صبرکردم دوبا ...

عزیزم ممکنه همون روز درد تخمک گذاری یا فرداش تخمک آزاد بشه...... پس بهتره امشب هم برای اطمینان خاطر اقدام داشته باشی. 

بعد از اقدام هم دردهای زیر دل پبش مياد که اونو درد رو ميشه به اقدام هم ربط داد 

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
من سر دخترمم هشت کیلو اضافه کردم.  نه برعکس سعی میکردم خیلی هم بخورم اما انگاری مدل بدن من اين ...

خوشبحالت مامان آتنا من استعداد چاقي دارم خودمو همون ٥٩ كيلو نگه داشتم 

ولي خب يجوري ميخورم كه فقط معدم اذييت نشه 

من از همه غذاها متنفر شدم جز سبزيجات😭😭😭

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
2731
نه خب بعدش اگه دیدی خیلی میخوری کنارش پیاده ردس کن میگن تو بارداری نهایت ۱۲ کیلو افزایش وزن که اون ۶ ...

آروين ويار اصلا نداري؟همه چي ميتوني بخوري؟ 

من چون استعداد چاقي دارم از اين ميترسم 

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
عزیزم ممکنه همون روز درد تخمک گذاری یا فرداش تخمک آزاد بشه...... پس بهتره امشب هم برای اطمینان خاطر ...

ممنونم عزیزدلم مهربونم که مثل همیشه حضور داری زنده باشی و دل خوش ❤️❤️❤️❤️ 

همسرم یه ماموریت داشت که بخاطر اقدام من به تعویق انداخته بود امروز عصر رفت😔😔😔

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
2738
خانمای باردار کی کمر درد داره ؟ تا چقدر کمر درد تو بارداری طبیعیه و مشکلی نداره ؟ 

من دارم😕 و نمي دونم چقدش طبيعيه

ولي الان دوسه روزه بيشتر دراز ميكشم در طول روز بهترم

يا امام رضا...بطلب❤️
ممنون عزیزم ولی دکترم اونقدر بیخیاله که فکر کنم خودم سرچ کنم بیشتر از اون میتونم کلسیم جذب کنم

اولدوز جون دكتر من بهم قرص كلسيم داد گفت زودتر از وقتش ميدم بايد شروع كني

مثلا مي خواست 18 هفته بده

16 هفته داد

توام اگه دكترت بعد آنومالي نداد حتما بخر بخور به نظرم

يا امام رضا...بطلب❤️
من دارم😕 و نمي دونم چقدش طبيعيه ولي الان دوسه روزه بيشتر دراز ميكشم در طول روز بهترم

واااای خدااا آخه چقدر باید استرس بکشیم 😭😭 واقعا گریه م گرفته .. یا کمر درد یا  پادرد  یا شکم درد و .... خیلی نگرانم 😢😢😭😭

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
واااای خدااا آخه چقدر باید استرس بکشیم 😭😭 واقعا گریه م گرفته .. یا کمر درد یا  پادرد  یا ...

دقيقا😥

مهم ترييين چيز تو بارداري آرامشه

ما انقد نگرانيم و درداي عجيب غريب ميكشيم كه آرامش نمي مونه

يا امام رضا...بطلب❤️

بچه ها کسی هست کمک کنه بهم؟؟؟

من امروز موعدم بود هنوز پریود نشدم بی بی هم گذاشتم صبح منفی بود ، ولی دمای بدنم خیلی بالاست ، سینه دردم دارم 

به نظرتون ممکن بی بی خطا کنه؟😫

عزیز دل مادر ...کنجد من ...منتظرتم بیای خونمو روشن کنی ...بسه انتظار🌷🙏...برای شادی روح پدرم صلوات می‌فرستید ؟؟؟ناغافل رفت و خیلی زود .....برای شفای برادرم که جوان هست هم صلوات می‌فرستید 😢🙏🙏🙏🙏
ممنونم عزیزدلم مهربونم که مثل همیشه حضور داری زنده باشی و دل خوش ❤️❤️❤️❤️  همسرم یه ماموریت دا ...

عیبی نداره انشالله که با همون بار گرفته عزیز دلم 

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
2706