2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015845 بازدید | 355185 پست

بچه ها من یازده هفته و چهار روز سونوی ان تی دادم. دکتر گفت سنش براساس سونو یازده هفته شش روزه و شبیه پسره   اما این فقط یه احتماله و صددرصد نیست.  

بچه ها تروخدا بگین تجربه شما چیه؟بنظرتون تو این سن ممکنه  جنسیتشو اشتباه کرده باشه وسونوی انومالی برم دختر باشه؟  

تفاوت سن سونو و سن جنین دو روز ایرادی نداره؟  

به شماها همونی که تو ان تی جنسیتو گفتن همونم تو انومالی بود؟  

ممنون میشم هرکسی اطلاعاتی داره پاسخ بده

وزن 86-83-80-79-77-76-72-70-69وزن هدف55
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
شبنم جان بهداشت به من گفت اگر بعد از لکه بینی به خونریزی افتادی یعنی اینکه پریود شدی  شاید راز ...

مرسی عزیزم آره باید قرص آهن بخورم چون دیروز از خونریزی زیاد احساس میکردم مغزم درد میکنه به جای سرم

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *
بچه ها من یازده هفته و چهار روز سونوی ان تی دادم. دکتر گفت سنش براساس سونو یازده هفته شش روزه و شبیه ...

ياس عزيز من شمارو هم اينجا هم تو تاپيك هاي ديگه ديدم كه خيلي استرس داري و تمام فكرت اين موضوعه

عزيزم به همه تو ان تي يه چيزي احتمال ميدن ولي واقعيت اينكه نبايد اعتماد كرد

هم اينجا هم تاپيك هاي ديگه من خوندم كه چقد اشتباه گفتن تو ان تي حتي پسر كه ميگن خطا كمه خطا بوده كلي كه بعدا گفتن دختره و خيلي هام بودن كه درست گفتن انشالله كه واسه شما درست گفته عزيزم

ما فقط مي تونيم بسپريم به خداا

و توكل كنيم ، اينجوري خيلي به ني ني استرس ميدي هاا خوب نيست براش اگه خيييلي فكرت مشغوله دوروز ديگه يه سوني جنسيت برو الان ديگه بهت ميگن خيالت راحت ميشه❤️❤️❤️❤️

يا امام رضا...بطلب❤️
مهسا تو انومالی رفتی پیش سجادیان؟؟؟؟  دکترم گفت انومالی تو برو پبش خود شاکری؟؟؟  نمیدونم ب ...

من اول رفتم پیش شاکری رفتماصلا وقت نذاشت شاید ۳ دقیقه بیشتر نشد هیچیشم نشونمون نداد 

بعدش رفتم پیش سجادیان انقدر با دقت سونو کرد شاید ۴۵ دقیقه همه چیشو نشونمون داد و توضیح داد خیلی خوب بود میدونم شاکری خوب سرعتش بالاست به خاطر شلوغی خیلی خوبه ولی وقت زیاد نمیزاره

تو ان تی پیش شاکری رفتی گفت پسره؟ 

آموختم ک خدا عشق است و عشق تنها خداست... و تو زیباترین و با ارزش ترین هدیه خدا به منی پسرم❤️❤️
خدانکنه گلم نینی قوربونت بشه ک این خاله مهربونو داره

خدا نکنه عزیز دلم

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
دوفاستون برای چیه؟

دوفاستون هم مثل پروژسترونه اگه ان شاءالله لقاح صورت بگیره جای جنین رو محکم میکنه اگه لقاحی هم صورت نگیره باعث میشه پری سر وقت بیاد

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
از سه ماهگی به بعد چه قرصهایش باید خورده بشه؟؟؟؟ آزمایش قند خون چی؟؟؟؟

سه ماهه اول که فکر کنم همون مولتی ویتامین و اسید فولیک باید بخوری بعدش اگه خوب وزن بگیری فکر کنم دیگه ادامه نمیدی.آزمایش قندهم تو هفت ماه میدی .ان شاءالله صحیح و سالم گل پسرتو بغل بگیری

اینم عکس سونوی ان تیم کسی میتونه از رو عکس جنسیتو بگه؟

به نظرم پسره ولی عکسات زیاد واضح نیست

آموختم ک خدا عشق است و عشق تنها خداست... و تو زیباترین و با ارزش ترین هدیه خدا به منی پسرم❤️❤️

دوستان یه سوال.دوره من 26روزه است اکثرا روز دوازدهم درد زیر شکم طولانی دارم.به نظرتون چند ساعت بعدش اقدام داشته باشم.؟دقیقا هم افتاده پنج شنبه و جمعه.سونو نیست.راهنمایی کنید ممنون میشم

2706