2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015845 بازدید | 355185 پست
ممنون گلم ، نه هیچ چیزی برای افزایش فولی نخوردم ، نه دوقلو باردار نیستم ، دکترم می گفت فقط با فولی ب ...

آخه سه تا فولیکول بالا داشتی

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
ممنونم عزیزم , انشاا...  بهم گفت بیشتر بهش میاد پسر باشه ولی بعد گفت این احتماله . همش با شک م ...

مطمئن باش اگه سونوگرافی خوبی باشه هیچ وقت اشتباه نمیکنه انشاا.... شنبه میری بهت میگه یه پسر صحیح سالم وصالح هست خبر های خوشحال کننده برای ما میاری❤😙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره من فکر می کردم حتما پسر میشه ولی انگار خدا صلاح ندونست

عزیزم عجله نکن انشالله پسره و سونو گرافیست اشتباه کرده میفهممت منم شرایطم جوریه دلم میخواد دومی پسر بشه

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
2731
قرص فلوکونازول برای چی هست؟

قلیایی میکنه.ولی زیاد نخوری چون به کبد آسیب میرسونه

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
سلام خسته نباشین میشه کمکم کنین من هیشکی نیست راهنماییم کنه من ۲۰سالمه چندماه پیش چهارسانت کیست داشت ...

انشالله که بارداری. يه بیبی بزن خیالت راحت باشه. تو دوران اقدام به هم خوردن نظم پری پیش مياد طبیعیه 

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
بچه ها من یازده هفته و چهار روز سونوی ان تی دادم. دکتر گفت سنش براساس سونو یازده هفته شش روزه و شبیه ...

عزیزم اصلا این دو روز اختلاف مهم نیست. 

به نظر خودم اشتباه تو جنسیت پسر کمتر پیش مياد ولی تو همین تاپبک هم جند نفر بودن که دختر بوده بعد پسر شده. 

برای خودم که تو ان تی درست حدس زد 

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
عزیزم مگه اشتهات خیلی زیاد شده؟

نه عزيزم برا ماه هاي بعدي ميگم

الان كه هيچي نميتونم بخورم جز سوپ و آش و ماست و دوغ

ميترسم بعدا خيلي زياد شم

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
آهن و مولتی ویتامین که به من بهداشت داده توش اسید فولیک هم هست

به منم آهن داده با کلسیم. فمبیون ۱ هم داده که روش نوشته مناسب برای تا پایان هفته ۱۲ بارداری‌. من ۱۲ هفته ام تموم شده الان. 😐😐😐😐 مولای ویتامین پریناتال میخوری ؟؟؟

2706