2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013510 بازدید | 355184 پست
ببخشید عزیزم سوالت رو نديدم.  خب دهم اردیبهشت که زوده.  حتما دکترت اشتباه کرده همون دهم ...

نه عزیزم خواهش میکنم...اره اتفاقا به ذهن خودمم رسید ولی از شانس من ۱۰ خرداد جمعه میشه. میتونم ۲ رو بکنم ۳ بعد ۸ خرداد برم؟؟؟؟ قبول میکنن؟؟؟

نه حتی رنگ خودکار هم فرق کنه بیمه قبول نمیکنه و اگه ببرین دکتر خودش باید تغییر بده و پشت نسخه رو امض ...

پس شاید ببرم پیشش بنویسه امضا کنه پشت‌نسخه رو، الکی روزه شک دار نگیرم.😥😥😥😥از دست این دکترا.همه کارا شون و باید خود آدم کنترل کنه😐😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره باید دقت کنی رنگ خودکار یکی باشه.  خودم که چندین بار این کار رو کردم  ولی خب اگه بری ...

مامان آتنا شما چقدر وزن اضافه كردين؟

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
آره گلم راست میگه قربون بچه ات بشه خاله اش

خدانکنه گلم نینی قوربونت بشه ک این خاله مهربونو داره

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)
2731

سلام خسته نباشین میشه کمکم کنین من هیشکی نیست راهنماییم کنه من ۲۰سالمه چندماه پیش چهارسانت کیست داشتم با دارو تمام شد دکتر ازم پرسید گفت میخوای باردارشی گفتم آره آخه یک  ساله جلوگیری ندارم بعد فهمیدم کیست داشتم برام کلومیفن و آمپول که اسمش نمیدونم چیه برام نوشت قرص هاروخوردم و آمپول هام هم زدم بعد سر موقع پریود شدم ولی برخلاف دفعه های قبل که هشت تا نه روز پریود میشدم اوندفعه چهار روز پریود شدم این ماه هم که ماه بعد بود امروزی سه روزه عقب انداختم یعنی امکانش هست باردار باشم؟؟میترسم برم آز بدم بازمنفی شه ناامیدشم میشه کمکم کنین😔😔

آره باید دقت کنی رنگ خودکار یکی باشه.  خودم که چندین بار این کار رو کردم  ولی خب اگه بری ...

پارسال یه سونو داشتم دکتر نوشت خودش گفت هر وقت شرایط داشتی برو و تاریخش خودت درست کن بعد پشتش هم امضا کرد که خط خوردگی از طرف من میباشد بازم قبول نمیکردن و آزاد حساب میکردن بزور راضی شدن

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
2738
پس شاید ببرم پیشش بنویسه امضا کنه پشت‌نسخه رو، الکی روزه شک دار نگیرم.😥😥😥😥از دست این دکترا.همه ک ...

آره بابا من اوایل بارداری همش به دکتر گفتم تپش قلبم خیلی زیاده و تنگی نفسم انگار دارم سکته میکنم خیلی اذیت میشم در جوابم فقط میگفت از استرسه

تا که رفتم بهداشت برای مراقبت ماهانه ازم پرسیدن گفتم چرا هم تپش قلب دارم هم تنگی نفس گفتن یه سری به دکتر قلب بزن چهارشنبه رفتم دکتر اکو گرفت و گفت دو تا از دریچه های قلبم شل شده و خون بعد پمپاژ یه کمش برمیگرده عقب به طرف شش ها اگه تا دو ماه خوب نشدی بیا دارو بدم بعد زایمان خوب میشه

حالا من میگم اگه نرفته بودم بهداشت از کجا میدونستم قلبم مشکل داره

سلام خسته نباشین میشه کمکم کنین من هیشکی نیست راهنماییم کنه من ۲۰سالمه چندماه پیش چهارسانت کیست داشت ...

هیچی غیر ممکن نیست اولا ان شاا... مثبت میشه بعدشم تازه سنی نداری که ان شاا... مشکلت برطرف شده و الان بارداری یه بی بی چک بزن ببین چی میشه

نه عزیزم خواهش میکنم...اره اتفاقا به ذهن خودمم رسید ولی از شانس من ۱۰ خرداد جمعه میشه. میتونم ۲ رو ب ...

اونو زنگ بزن بپرس بعضی سونوگرافی ها حساس هستن میگن ان تی و آنومالی رو درست همون روزی که دکتر نوشته باید بیاری ولی بعضیا قبول میکنن

از سه ماهگی به بعد چه قرصهایش باید خورده بشه؟؟؟؟ آزمایش قند خون چی؟؟؟؟

آهن و مولتی ویتامین که به من بهداشت داده توش اسید فولیک هم هست

2706