2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013904 بازدید | 355184 پست
عزیزم منم همین حس ودارم ،الان که اقدام ندارم ولی وقتایی که میخوام برنامه ریزی کنم برا اقدام ته دلم ا ...

یه سوال دارم ازت عزیزم. میگم سه تا بچه سخت نیست؟ 

و اگر برای تو خیری بخواهد،فضل او را هیچ بازدارنده ای نخواهد بود.(یونس آیه ۱۰۷)
بد نیست يه دوره مثلا دو ماهه بخوری 

سلام صبحتون بخیر خانومی دیگه فقط سه هفته مونده تا بسلامتی گل پسرتون رو بغل بگیرین 

الهی شکر که به خواسته قلبیتون رسیدین خدا واستون حفظش کنه ایشالا 

توروخدا مارو هم دعا کنین من از بس هیچ علائمی ندارم میگم نکنه باردار نیستم تا فردا که برم سونو فک کنم قلبم از کار بیفته از استرس شبها خواب ندارم

خدایا من میتونم و میدونم توام کمکم میکنی خداجونم شکرت واسه همه نعمت های قشنگی که بهم دادی عاشقتم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الدوز جون‌اگه دوست داری لبهاتو عکسشو برام بفرست

یعنی از روی لب شما جنسیت رو تشخیص میدین؟ من همیشه لبهام همینجوری بوده و فرقی نکرده چه جوری میتونین جنسیت رو بگین

خدایا من میتونم و میدونم توام کمکم میکنی خداجونم شکرت واسه همه نعمت های قشنگی که بهم دادی عاشقتم  
2731
سلام میشه برای منم دعا کنید چهارشنبه وقت سونو دارم خیلی نگران و استرس دارم هم برای سلامتی نی نی هم ج ...

الهی که هیچ مادری نگران سلامتی بچش نباشه 

ان شالله میرین سونو و خوشحال برمیگردین هم از بابت سلامتیش هم جنسیت دلخواهتون 

الهی که هیچ مادری نگران سلامتی بچش نباشه  ان شالله میرین سونو و خوشحال برمیگردین هم از بابت سل ...

خدا کنه تینا جون ،هرچی به چهار شنبه نزدیک تر میشم استرسم بیشتر میشه آخه من قبلا یه سقط داشتم 

خدا کنه تینا جون ،هرچی به چهار شنبه نزدیک تر میشم استرسم بیشتر میشه آخه من قبلا یه سقط داشتم 

میفهممت عزیزم 

منم فردا سونوی قلب دارم چند شبه هی کابوس میبینم و اصلا خواب ندارم چون علائمی هم ندارم بیشتر میترسم بخصوص که دو سال تمام عذاب کشیدم تا باردار شدم 

عزیزم اگه من بنده روسیاه قابل باشم حتما توی دعاها و سر نمازم دعات میکنم تا دلت شاد بشه و خدا بچتو واست حفظ کنه و بسلامت بذاره بغلت 

2738
میشه لطف کنید کسانی که جنسیت نی نی هاشون رو فهمیدند بگن که  تعیین جنسیت از روی ماه اقدام و سن م ...

عزیزم من این را قبلا پرسیدم تو همون #‍ رژیم مهسا و خیلی از بچه ها گفتن واسه ما درست نبوده 

سللم دوستان عزیز کسی میدونه کیت تخمک گذاری برای تعیین دقیق زمان تخمک گذاری درسته یا نه؟؟؟ من دختر م ...

عزیزم 

همه ی این کارها رو‌انجام میدیم ولی از اینکه بشه یا نشه هیچ اطمینانی نمیشه داشت.ولی خب تلاشتو کن

چون خیلیها ذاتا اسپرم y شون بیشتر و قویتره،و اونها حتی سهروز قبل از تخمک گذاری اقدام داشته باشن ممکنه پسر بشه،اینه که تمام تلاشت رو‌مثل ما که پسر میخواهیم بکن،باقیش رو‌به خدا بسپار.

لبنیات و سرکه و پودر سنجد بخور،وقتی کیتت دوخط همرنگ نیستن اقدام کن،انشالله که خدا به دلت نگاه میکنه و ی گل دختر خوشگل بهت میده.

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
یعنی از روی لب شما جنسیت رو تشخیص میدین؟ من همیشه لبهام همینجوری بوده و فرقی نکرده چه جوری میتونین ج ...

حدس میزنم عزیزم 

ی جور سرگرمیه،فقط باید بدون رژ باشه و حتی رژ که پاک کردی هم نباشه.

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
رفتی سونو و متوجه شدی ک پسره میگی ماهور گفتااا ،میفهممت عزیزم حالت برام اسناس چون تودم از الان میگم ...

عزیززززم ان شاا... من پسر دار بشم شما هم بزودی باردار بشی و بعد سه ماه بفهمی نی نیت پسره

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود