2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013933 بازدید | 355184 پست
کیا موعدشون کمردرد داشتن و اون‌ماه باردار بودن؟؟؟؟؟🙁🙁🙁🙁🙁

من تا چند روز بعد از اقدامم كمر درد شديد داشتم، اما يكى دو روز مونده به موعد پريودم قطع شد و فقط كمى زير دلم تير ميكشيد و ترشح داشتم كه بى بى چك زدم و هاله انداخت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توروخدا کمک کنید... من سیکلم 33 روزس ،  صبح روز 13 سیکل کیت تخمک گذاری مکس گذاشتم  دومین خ ...

عزيزم اگر سيكلت ٣٣ روزه است هنوز زوده ، من سيكلم ٣١ روزه بود حدودا از روز ١٦ و ١٧ سيكلم تخمك گذاريم شروع ميشد

2731
سلام عزیزم خوبی میگم شما بودی که ضربان قلبت را بعد اقدام میگرفتی؟تز بعد اقدامت ضربان قلبت رفت بالا ...

عزیزم منم ضربان قلبم حدود يه هفته بعد افدام بالا رفت حدود 90.......و تا الانم همچنان بالاست. 

آره هدی هم ضربان قلبش بالا رفته بود 

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
2740
شما ماهی که باردار بودی موعدت کمر درد داشتی؟؟؟ یا کسی و دیدی که علامت بارداریش کمر درد باشه؟؟؟ آخه م ...

آره عزیزم کلا کمردرد یکی از علایم بارداری من بود. 

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
سلام گلدونه جون خوبی عزیزم؟ حتما حتما مصلحت نبوده ک تا الان باردار نشدی ولی مطمئن باااااش توی ب ...

سلام عزیزم

خیلی ممنونم

حتمأ همینطوره.. 

ان شاﺀالله به زودی بیام خبر بارداریمو بهتون بدم..   

ان شاﺀالله یه زایمان راحت و عالی پیش رو داشته باشی و بسلامت گُل پسرتو بغل کنی.. خیلی محتاج دعات هستم

قربونت عزیزم، دعا کن اعظم برام.

ان شاءالله ۸اسفند که وقت دکتر داری با برگه آزمایش مثبتت میری پیش دکتر عزیزم 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
سلام دوستاي مهربونم خوبين؟ خيلي وقته بخدا دنبال فرصتم بيام براتون از زايمانم بگم واقعا جور نميشد م ...

قدم نو رسیده مبارک باشه عزیزم . ان شاالله قدمش پرخیر و برکت باشه ❤   

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی