2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013904 بازدید | 355184 پست
کسی راجب این سوالم نظری نداشت لطفا کمکم کنید

سلام عزیزم ،خدا عمت و بیامرزه به ولی به نظرم شما اقدامت و برو و به اطرافیان بهت نده تا بخوان دخالت کنن .در مورد مصرف دارو جهت تغییر زمان پریودت بنظر من همه چیز باید روال عادی خودش و داشته باشه و اجازه بدی سر وقت پریود بشی ولی اگر این موضوع خیلی برات اهمیت داره میتونی با قرص ال دی تاریخ پریودت و تغییر بدی ولی این نکته رو هم در نظر داشته باش که این کارها میتونه روی کیفیت تخمک ها اثر منفی بزاره

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
گلدونه ي مهربونم از صميم قلبم ميخوام هر چه زودتر حاجت روا بشي حتما دعاگو هستم اگر قابل باشم مطمين ب ...

سلام عاطفه جون ،قدم دختر گلت مبارک انشاالله نامدار باشه 😍🤩🌹

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توروخدا کمک کنید... من سیکلم 33 روزس ،  صبح روز 13 سیکل کیت تخمک گذاری مکس گذاشتم  دومین خط هاله کمرنگ  شد. دو ساعت بعدش تکرار کردم بازم همون طور بود ولی به بعدش همش تک خط شد. شبش اقدام کردم(واسه اولین بار), دوباره فردا ظهرش کمرنگ هاله انداخت باز شب تک خط بود. چرا پررنگ نمیشه کسی بوده اینطوری باردار بشه

واسم دعا کنید که سخت محتاجم...
2728
توروخدا کمک کنید... من سیکلم 33 روزس ،  صبح روز 13 سیکل کیت تخمک گذاری مکس گذاشتم  دومین خ ...

تو سیکل 33روزه احتمالا تخمک گذاری شما دیرتر ميشه و هنوزم وقت داری برای پررنگ شدن کیت. 

اگه میخوای خیالت راحت بشه يه سونو برو 

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
سلام عاطفه جون ،قدم دختر گلت مبارک انشاالله نامدار باشه 😍🤩🌹

مامان ستایش عزیزم از صمیم قلبم آرزو میکنم که با خبرهاي خوش بیای. 

انگار عکس العمل همه مردا در مقابل سقط یکیه. ما زن ها اميدوارانه ادامه ميديم اما اونا مایوس و ناامید ميشن. 

همسر من که کلا منکر بچه دوم شد. 

ولی ميدونم که معجزه خدا بازم برات اتفاق میفته و این بار همه چیز خوب پیش ميره. 

2740
تو سیکل 33روزه احتمالا تخمک گذاری شما دیرتر ميشه و هنوزم وقت داری برای پررنگ شدن کیت.  اگه میخ ...

آره دیگه امروز میرم سونو, میترسم اصلا تخمک گذاری نداشته باشم 

واسم دعا کنید که سخت محتاجم...
یه سوال!!!میگم اگه چسبندگی داشته باشیم ربطی به آزادشدن تخمک داره یانه؟ واگه تخمک آزادبشه اقدام کنیم ...

چسبندگی رحم ربطی به تخمک نداره. 

چون تخمک از تخمدان آزاد ميشه 

بستگی به جای چسبندگی و وسعت اون داره. 

ولی آره بارداری ميتونه باهاش صورت بگيره. 

چسبندگی رحم ربطی به تخمک نداره.  چون تخمک از تخمدان آزاد ميشه  بستگی به جای چسبندگی و وس ...

شما ماهی که باردار بودی موعدت کمر درد داشتی؟؟؟ یا کسی و دیدی که علامت بارداریش کمر درد باشه؟؟؟ آخه من خیلی کمر درد و پهلو درد دارم میخوام ببینم میشه امیدوار بود😓😓😓😓