2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013802 بازدید | 355184 پست
چند تا داری؟  دوزش چنده؟  

۵تا ۱۰۰دارم

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
بهتره فردا عصر اقدام کنی اگه نشد شب ده شب 

ده شب باشه اقدام دوم سوم کی باشه؟

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام منم از روز ۱۰ از کیت استفاده کردم ک روز ۱۲ دوتا خط پررنگ شد و من همون شب تا دوشب بعد اقدام داشتم و روز ۱۶ دیگه ی خط بود 

من و داداشم دوقلو هستیم) در حال قدم زدن بودیم. داداشم چند متر جلوتر از من راه می رفت. یارو اول داداشم رو دید بعد اومد جلوتر من رو دید و گفت: دوقلو‍‍یید؟ پ ن پ اجسام از آنچه در آینه می بینید به شما نزدیک تر هستند!حالا خدا دوتا نینی خوشگل گذاشته تو دلم نینی هامم بدنیا 

الانم سه روز مونده ب وقت پری همش علاعم بارداری دارم 

من و داداشم دوقلو هستیم) در حال قدم زدن بودیم. داداشم چند متر جلوتر از من راه می رفت. یارو اول داداشم رو دید بعد اومد جلوتر من رو دید و گفت: دوقلو‍‍یید؟ پ ن پ اجسام از آنچه در آینه می بینید به شما نزدیک تر هستند!حالا خدا دوتا نینی خوشگل گذاشته تو دلم نینی هامم بدنیا 
2731
سلام منم از روز ۱۰ از کیت استفاده کردم ک روز ۱۲ دوتا خط پررنگ شد و من همون شب تا دوشب بعد اقدام داشت ...

یعنی تا وقتی کیت مثبت باشه میشه اقدام کرد؟شما جنسیت مهمه واستون

الانم سه روز مونده ب وقت پری همش علاعم بارداری دارم 

ایشالله که بارداری عزیزم

یعنی تا وقتی کیت مثبت باشه میشه اقدام کرد؟شما جنسیت مهمه واستون

اره دیگه چون تخمکی وجود نداره ک بخوای باردار باشی 

ایشالله که بارداری عزیزم

فدات عزیزم ایشاله 

2740
زایمان طبیعی هم داشتی بعيده گرفتگی لوله....... مگه الان چند وقته که تو اقدام هستی؟   ببین آرام ...

این ماه سومه که اقدام میکنم  ...کلا هم از دی 2بار نزدیکی بدون جلوگیری داشتم ک بارداری اتفاق نیوفتاده  ...نمیدونم چرا دوباره من استرس گرفتم خدا کنه این ماه ختم به بارداری بشه من راحت شم ...برام دعا کنید سر نمازاتون عزیزم شما الان دعاتون مستجابه .😢😢

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..

تخمک فقط ۲۴ساعت زندس

ولی اسپرم تا پنج روزم میتونه زنده بمونه 

این ماه سومه که اقدام میکنم  ...کلا هم از دی 2بار نزدیکی بدون جلوگیری داشتم ک بارداری اتفاق نیو ...

ایشالله که باردار میشی عزیزم نگران نباش 

سلام دوستاي مهربونم خوبين؟

خيلي وقته بخدا دنبال فرصتم بيام براتون از زايمانم بگم واقعا جور نميشد

من ١٥ بهمن ساعت ٦ بعد از ظهر اورژانسي سزارين شدم ضربان قلبم خيلي بالا رفته بود و دكترم دو روز زودتر سزارينم كرد.

من و دخترم خدا رو شكر خوبيم و مثل هميشه محتاج دعاهاي شما

قبل از عمل همه تون رو ياد كردم و به يادتون بودم اميدوارم همه ي شما عزيزان هر چه زودتر به خواسته هاتون برسين

من يكسال رژيم گرفتم و تحت نظر بودم كه بتونم پسر دار بشم ولي الان معناي مصلحت خدا رو ميفهممممم

اين فرشته ي كوچولو رو اون قدر دوست دارم كه باورم نميشه اگر پسر بود هم همين قدر دوسش داشتم

از خدا ممنونم و خدا رو شاكرم كه اين نعمت رو بهم داد اميدوارم همه ي شما خواسته تون با مصلحت خدا يكي باشه ولي اگرم نبود مطمين باشين خدا بهترين رو براتون در نظر گرفته

از عمل و سزارينم راضي بودم خدا رو شكر

اسم فرشته ي كوچولومم مانلي گذاشتيم❤️❤️❤️

دوستتون دارم و هيچ وقت خاطرات خوب با همتون رو فراموش نميكنم

در پناه حق😍😍التماس دعا🙏🏻

خداي مهربانم مگر داريم لحظه هايي از اين شيرينتر لحظه هايي ناب از جنس حس زيباي دوباره مادر شدن ❤️❤️خدايا اين حس و حال ناب رو نصيب همه ي دوستانم بگردان🙏🏻
سلام دوستاي مهربونم خوبين؟ خيلي وقته بخدا دنبال فرصتم بيام براتون از زايمانم بگم واقعا جور نميشد م ...

سلام عزیزم

قدم کوچولوت مبارک باشه و ان شاﺀالله باعث سربلندیتون در دنیا و آخرت باشه.. 

خداروشکر که بسلامت بغلش کردی و سختیاش فراموش شد.. 

نامدار باشه ان شاﺀالله

کیانا جان من خییییلی وقته منتظرم، خیلی خسته ام.. امروز بازم پریود شدم.. خواهشأ وقتی شیر میدی برای ما منتظرا دعا کن.. خیلی محتاجیم.. 

2706