2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013719 بازدید | 355184 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسي عزيزم🥰 وزن پسرم٣٥٦٠ بود

ماشالله بهش

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
نه ماله شما خيلى هم بالا نيست ماله من اول ٢٨ بود ٤ روز بعدش شد ٢٠٦

بتای من فردای موعدم ۱۵۰۰بود 

خدایا شکرت بابت رسیدن به آرزوهام،هیچوقتتتت از خدا ناامید نشید ، امید و توکل معجزه میکنه .
2731
ببخشیدمن هیچی ازاین کیت هاسردرنمیارم.پریودامم نامرتبه.چه موقع بایدازکیت تخمک گذاری استفاده کنم؟توروخ ...

از ۹پری هر روز سریه ساعت مشخص با ادرا دوم استفاده کن بعد نگهش دار تا روز تخمک گذاریت دستت بیاد

وقتی دو خط پررنگ شد همون شب و فرداشبش اقدام کن

خدایا شکرت بابت رسیدن به آرزوهام،هیچوقتتتت از خدا ناامید نشید ، امید و توکل معجزه میکنه .
از ۹پری هر روز سریه ساعت مشخص با ادرا دوم استفاده کن بعد نگهش دار تا روز تخمک گذاریت دستت بیاد وقتی ...

ممنونم ازت عزیزم.نوشتی ادراردوم؟منظورت چیه؟

بانظرم مخالفی ریپلای نکن.اینجااظهارنظرآزاده
دکترم گفت بالاسالبته گفت شاید هم یه بارداری طبیعی باشه خیلی به اعداد و ارقام توجه نکن تقریبا پس مث ه ...

عزيزم من چون خيلى نگران شدم به خاطر لكه بينى كه ديروز داشتم دكتر گفت چهارشنبه سونو بدم ، كه حداقل بدونيم خداى نكرده خارج رحمى نيست

وگرنه هنوز فك كنم براى شنيدن ضربان قلب خيلى زود باشه

ممنونم ازت عزیزم.نوشتی ادراردوم؟منظورت چیه؟

یعنی صبح زود بیدارشو برو دستشویی بعد مثلا ۱۰یا ۱۱دوباره که رفتی کیت استفاده کن

2740
فردا شب برای اقدام خوبه؟؟؟ اونوقت اقدام بعدیم پس فردا شب باشه ؟؟؟یا دوشب بعدش؟؟؟ @مامان_ستایش1 ...

فولی ۲۳ احتمالا امشب آزاد میشه و دوتای دیگه تا فردا احتمالا آزاد میشن سعی کن فردا و پس فردا هم ، اقدام  داشته باشی تا اسپرم به میزان کافی در رحمت باشه

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
فولی ۲۳ احتمالا امشب آزاد میشه و دوتای دیگه تا فردا احتمالا آزاد میشن سعی کن فردا و پس فردا هم ، اقد ...

مرسی عزیزم فداتم 

راستی وقتی دو یا سه تا فولیکول بزرگ هست و یکیش ازاد میشه ،ایا بقیه هم ازاد میشن یا از بین میرن؟؟؟

@مامان_اتنا2    

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
مرسی عزیزم فداتم  راستی وقتی دو یا سه تا فولیکول بزرگ هست و یکیش ازاد میشه ،ایا بقیه هم ازاد م ...

خواهش میکنم گلم .چون هر سه تا فولی سایز بزرگ هستن احتمالا همشون آزاد میشن .اتفاقا اینجوری شانس باروری بیشتره چون بلاخره یکی از فولی ها بارور میشه

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
خواهش میکنم گلم .چون هر سه تا فولی سایز بزرگ هستن احتمالا همشون آزاد میشن .اتفاقا اینجوری شانس بارور ...

مرسی گلم 

اخه استرس دارم که فردا بعداز ظهر گف امپول بزنم ،تا قبل از اون ازاد بشن ،به دکتر هم چند بار گفتم ی ذره هم بدش اومد که انقدر سوال میکنم ازش ،گفت من میگم فردا بهدازظهر امپول بزن 

البته کیت هم گذاشتم الان عکسشو میفرستم 

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
2706