2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015377 بازدید | 355184 پست
@مامان_اتنا2    سلام مامان آتنا جون...ببخشید یه سوال داشتم  من امروز پیش دکترم بودم ...

والا اون که تو بارداری منع مصرف داره. 

واقعا نشنیدم تجویز بشه مگه اینکه برای کمک به زایمان طبیعی تجویز شده باشه 

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
ای جون دلم ماشاءالله هزار ماشاءالله💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋 خدا حفظش کنه عزیزم ان شاءالله مایه ...

مرسي عزيزم💚 حتما دعا ميكنم شما و همه ي منتظرا ايشالا سال بعد اين موقع گل پسراتون تو بغلتون باشن😘😘🥰❤️

من و عشقم مامان و بابا شدیم😍🥰
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسي عزيزم💚 حتما دعا ميكنم شما و همه ي منتظرا ايشالا سال بعد اين موقع گل پسراتون تو بغلتون باشن😘😘 ...

ان شاءالله🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
والا اون که تو بارداری منع مصرف داره.  واقعا نشنیدم تجویز بشه مگه اینکه برای کمک به زایمان طبی ...

من خودمم خیلی تعجب کردم...مرسی که جواب دادین..منم نمیخورمش چون تازه وارد هفته ۳۶ شدم بعدم اصلا من طبیعی نیستم 

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *
2731
مرسی عزیزم. دکتر حنطوش زاده رو میشناسید؟ اسم دکترتون چیه الان؟سونو ۲۶ هفته رو انجام دادی عزیزم؟

اسمش که معروفه اما نه شناختی روش ندارم. 

دکتر خودم دکتر سهيلا عارفی هستش. 

نه هنوز سونو نرفتم 

@حنانه92    نرگس جون کجایی زود زود بیا تایپک مگه نمیدونی دلتنگت میشم

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
@مامان_ستایش1       @مامان_اتنا2    و بچها من امروز 9سیکلم رفتم سونو فول ...

عزیزم چه توقعی از رشد فولی داره. 

برای روز نهم سایزش خیلی خوبه. نباید فکر کنی حالا که دوتا خوردی خیلی باید فولی رشد کنه همه چی نرمالش خوبه. 

بهتر از اينه که کیست بشه. 

اگه میخوای يه روز در میون اقدام کنی 

به نظرم از دهم یا یازدهم سیکلت تا چهاردهم یا پانزدهم شروع کن 

2740
سلام به همگی صبحتون بخیر من همچنان قلمبه هستم در خدمتتون😄😄😄

سلام . صبح توهم بخیر مامانی 😄😀 . ونیسا جان یکی از دوستام هم اینجوری بود با آمپول فشار زایمان کرد .الانم حال خودش و دخملش خوبه خداروشکر .نگران نباش شاید گل پسرت میخواد با زور درش بیارید 😂😄 .ان شاالله ب سلامت زایمان کنی 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
سلام صبح بخير ونيسا ايشالا آخرين صبح قلمبگيت باشه فردا گل پسرت بغلت باشه،اگه امروز هم نياد پسرت ميشه ...

اره انگار میل داره بهمنی بشه 😃منم به شماها فکر میکنم میگم از کی بچه هاشون بدنیا اومده خوش به حالشون من هنوز تو این حالتم😃درخواست دوستیمو قبول کن

اتنا جون من پریود شدم میشه این ۷روز پریودی قرص اچ دی بخورم برا کیست بعد پاک شدنم اقدام کنم اخه نمیخا ...

نه عزیزم فکر کنم بهتره كامل بخوری باز از دکترت سوال کن. 

مگه سایز کیستت چقدره؟ 

ماشالله هزار الله اکبر 😙😍 خدا حفظش کنه این گل پسرتو ❤ منکه خیلی دوستش دارم .ماشاالله ب دل میشینه 😊😍😙😙 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 

بچه ها واسم دعا کنید دلم خیلی گرفته 😢 اعصابم خورد شده .😖  هیچ علائمی ندارم !! فکر کنم اقدامم نگرفته  😭😭😭

@مامان_اتنا2    باتوجه به اینکه پنج روز تاخیر دارم و ۱۶ روز از آخرین اقدامم گذشته و بیبی ...

عزیزم يه سه روز دیگه صبر کن گرچه پروژسترون هم منع مصرف نداره و اگه بارداری بود جای جنین رو محکمتر میکنه. 

اما بازم برای احتیاط صبرکن بعد شروع کن 

سلام عزيزم خوبي؟چيزي نمونده كه دختر فقط دو روزه...

دردم نمیگیره اخه اصلا .بخاطر همین امیدی ندارم تو این دو روز هم دردم بگیره .اخرشم باید با پای خودم برم آمپول فشار بزنن بهم 

دوست نداشتم اینجوری بشه میخواستم با درد برم که یه مقدارشو تو خونه تحمل کرده باشم

2706