2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3017279 بازدید | 355185 پست

[QUOTE=80116177]سلام به همگی صبحتون بخیر من همچنان قلمبه هستم در خدمتتون😄😄😄[/QUOTEای جونمممممم خدااا بهتر بزار درد طبیعی بگیردت دیروز تو سونو گرافی یه خانمی با درد طبیعی دو ساعته زایمان کرده بود ..البته کاش یه سونو میرفتی یه موقع بچه مدفوع نکنه 

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلام به همگی صبحتون بخیر من همچنان قلمبه هستم در خدمتتون😄😄😄

سلام صبح بخير ونيسا ايشالا آخرين صبح قلمبگيت باشه فردا گل پسرت بغلت باشه،اگه امروز هم نياد پسرت ميشه بهمني🥰 من تو رو ميبينم عذاب وجدان ميگيرم ميگم الان بايد پسرم هنوز دوران جنيني رو ميگذروند😅 اما باز ميگم دكترم تاريخ سزارين داد و وزن پسرم هم خوب بود و خدا رو شكر هيچ مشكلي نداشت🤗 حتما زايمان كردي بيارعكس گل پسرتو بزار ،اسمش رو چي ميذاري؟

من و عشقم مامان و بابا شدیم😍🥰
[QUOTE=80116177]سلام به همگی صبحتون بخیر من همچنان قلمبه هستم در خدمتتون😄😄😄[/QUOTEای جونمممممم خد ...

دکترم گفته تا ۴شنبه که ۴۰هفته بشم صبر کنم همون روز یه سونو بدم ببرم پیشش ببینم چی میگه

خودمم فقط ترس مدفوع کردنشو دارم

سلام صبح بخير ونيسا ايشالا آخرين صبح قلمبگيت باشه فردا گل پسرت بغلت باشه،اگه امروز هم نياد پسرت ميشه ...

سحرناز جان گل پسر تو که خوردنیه ماشالله هزار ماشالله چقدر ناز و شیرین و دوست داشتنیه 

من که عاشقشم شدید 

چند روزه پست نمیذاری دلم تنگیده واسش

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
سلام صبح بخير ونيسا ايشالا آخرين صبح قلمبگيت باشه فردا گل پسرت بغلت باشه،اگه امروز هم نياد پسرت ميشه ...

سحرناز شما ماه اخر ک باردار شدین لتروزول خوردین ؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
سلام به همگی صبحتون بخیر من همچنان قلمبه هستم در خدمتتون😄😄😄

سلام عزيزم خوبي؟چيزي نمونده كه دختر فقط دو روزه...

پشتِ تمام آرزوهاے تو خــدا ایستاده است كافيست بہ حڪمتش ایماڹ داشتہ باشي تاقسمتتسر راهـت قرار گیرداو را بخوانید تا شما را اجابت ڪند.
سحرناز جان گل پسر تو که خوردنیه ماشالله هزار ماشالله چقدر ناز و شیرین و دوست داشتنیه  من که عا ...

مرسي عزيزم❤️ چشمات قشنگ ميبينه الان يه عكس ديگه ازش ميذارم😘

من و عشقم مامان و بابا شدیم😍🥰
الهی عزیزم باردار باشی ...ولی تکلیفت زودتر روشن میشه الان دو ردز از موعدت گذشته؟

پنج روز گذشته

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤

ای جون دلم ماشاءالله هزار ماشاءالله💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋 خدا حفظش کنه عزیزم ان شاءالله مایه ی افتخارت بشه.تو رو خدا هر وقت بهش شیر میدی واسه مامنتظرا هم دعا کن .💗💗💗💗💗💗💗💗💋💋💋💋💋💋👏👏👏👏👏👏👏👏براش حتما اسفند دود کنیا

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤

@مامان_اتنا2    باتوجه به اینکه پنج روز تاخیر دارم و ۱۶ روز از آخرین اقدامم گذشته و بیبی منفی بود پروژسترون بخورم شبی دوتا اشکال نداره

2706