2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013768 بازدید | 355184 پست
عزیزم اتفاقا برای وزن گیری جنین خیلی خوبه. خب نباید تو مصرفش زیاده روی کنی به خاطر قند و گازش 

مامان‌ اتنا من خیلی این عکس پروفایلت دوست دارم.یاد اون‌موقع ها میافتم همه در حال اقدام بودیم و چقدر جواب ماهارو میدادی

آرامش واقعی یعنی وجود خدا تو زندگیت؛خداوند نه به قدر رویاها بلکه به اندازه ایمان و اطمینان توست که می بخشد!الهی حال دلت خیلی زود خوب خوب بشه(خدایا به حق اسمت، دامن همه دوستامو سبز کن و انتظارشونو به پایان برسون)
مامان ستایش جون بارداره ❤️❤️❤️❤️🥰🥰🥰😍😍😍

بسلامتییییبب.مبارک‌باشه.خیلی خوشحال شدم.فعلا پیداش نکروم تبریک بگم

آرامش واقعی یعنی وجود خدا تو زندگیت؛خداوند نه به قدر رویاها بلکه به اندازه ایمان و اطمینان توست که می بخشد!الهی حال دلت خیلی زود خوب خوب بشه(خدایا به حق اسمت، دامن همه دوستامو سبز کن و انتظارشونو به پایان برسون)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازمايش كامل اول ياردارى من نظراتون چيه؟! بتا هم روز ٣٢ پريودى ٥١.٧٤ بتا روز ٣٥ پريودى ١٩٣ بتا روز ...

عزیزم کم خونی نداری. 

اگه اولین برگه اولین گزینه همون قند خون باشه که بالا هست و حتما باید رژیم رو رعايت کنی. 

مشکل تیرویید نداری. 

ویتامین د پایین هستش. 

همه موارد نرمال هستن 

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
2728
مامان‌ اتنا من خیلی این عکس پروفایلت دوست دارم.یاد اون‌موقع ها میافتم همه در حال اقدام بودیم و چقدر ...

ای جانم عزیزم. 

آره واقعا یادش به خیر. روزای خوبی بود 

انشالله بقیه منتظران هم باردار بشن که با هم این روزها رو بگذرونیم 

سلام من پریود شدم     دعا کنید برام، حالم خوب نیست..

ای جانم عزیز دلم 😞😞😔😔

عیبی نداره فدای سرت. مطمین باش به زودي زود ميرسه اون روزی که خبر خوش بارداریت رو بدی گلم 

ای جانم عزیز دلم 😞😞😔😔 عیبی نداره فدای سرت. مطمین باش به زودي زود ميرسه اون روزی که خبر خوش بارد ...

آتنا جان صبح یه بیبی گذاشتم، در نظر اول منفی بود، به هرکسم نشون میدادی میگفت منفیه.. ولی با دقت خییییلی زیاد توی نور یه چیزی میدیدم! چرا اونطوری بود؟ توهم زدم؟

2738
آتنا جان صبح یه بیبی گذاشتم، در نظر اول منفی بود، به هرکسم نشون میدادی میگفت منفیه.. ولی با دقت خییی ...

عزیزم ممکنه يه هاله کمرنگ بيفته که با دقت زیاد دیده بشه يا خطای خود بیبی چک هست یا چیزی بوده که دبگه دفع شده و پری شدی. 

ناراحت نباش. خودت که ميگي روزهای تخمک گذاری درست اقدام نکردی. 

انشالله این ماه مرتب اقدامت رو میری 

خیلی برام سخت میگذره.. خیلی زیاد.. اصلأ دلم نمیخواد دیگه اقدام کنم.. 

عزیزم ناامید نشو اصلا 

به امید خدا زود نتیجه میگیری مطمئنم 

فقط نباید خسته بشی و کم بیاری 

نوبت ماهم میرسه حتما 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
عزیزم خب اگه بعد آمپول بتونی سونو بری که از آزاد شدنش مطمین تر بشي بهتزه.  مثلا امشب آمپول رو ...

حتما نظر شما رو انجام میدم

این دکترها گیجم کردن امروز رفتم پیش یه دکتر دیگه گفت آمپول رو پنجشنبه بزنم جمعه وشنبه اقدام

دیشب دکتر خودم گفت همون دیشب که فولی ۱۶ میل بوده آمپول بزنم وامشب اقدام کنم

واقعا گیج شدم نمیدونم کدومشون درست میگه

خدایا دیگه هیچی ازت نمیخوام هرچی دارم فکر میکنم از اول زندگیم تاحالا به هیچکدوم از آرزوهام نرسیدم پس معلومه تو اصلا منو نمیبینی دیگه مزاحمت نمیشم
این ماه هم همینه.. بازم تخمک گذاریم توی قمر در عقربه.. 

خب توی قمر در عقرب باشه

صدقه میدی و قرآن میخونی حل میشه

میخوای دلت آروم بشه یه خروس بکش بده مستحق 

بهرحال بخاطر این موضوع نباید دلسرد بشی 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
خب توی قمر در عقرب باشه صدقه میدی و قرآن میخونی حل میشه میخوای دلت آروم بشه یه خروس بکش بده مستحق& ...

هم واسه خودم مهمه که توی اون ایام نباشه هم برای شوهرم.. روایات مختلفی در این باره داریم.. نمیخوام با اقدام توی اون روزا همیشه دلواپس سقط باشم.. صدقه و… برای وقتی هست که ناخواسته توی اون ایام باردار بشی نه اینکه با علم به قمر در عقرب اقدام کنی

یه سوال دیگه

من همیشه ۱۴ و۱۵ تخمک گذاریم بود هم ترشح داشتم که میفهمیدم وهم کیتم از کمرنگ شروع مبشد وکم کم رنگ میگرفت وروز تخمک گذاریم سریع دوتا خط مینداخت ولی این ماه اصلا ترشح ندارم وکیتم اصلا خط نمیندازه وفقط خط بالا رو میندازه در صورتی که سونو روز یازدهمم یه فولی ۱۶ میل بود وتخمک داشتم

چرا اینجوری شدم؟؟؟

به قرصی دارویی ربطی نداره؟؟؟

خدایا دیگه هیچی ازت نمیخوام هرچی دارم فکر میکنم از اول زندگیم تاحالا به هیچکدوم از آرزوهام نرسیدم پس معلومه تو اصلا منو نمیبینی دیگه مزاحمت نمیشم
2706