2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015824 بازدید | 355185 پست
وای عزیزززم😍😍😍فک کردم منتظری😁 خدا نی نی تو بسلامت بیاره بغلت انشالله😘 منم میخورم با کلی ویتام ...

ممنون عزیز دلم انشالله به حق این روز عزیز توام زودتر حاجت دلتو بگیری 😙

خدایا دلمو شکستی دمت گرم
والا  هر موقع چشمامو باز میکنم ضعف دارم!! معمولا ی چیزی میزارم توی دهنم

کشک بزارین تو دهنتون هم دیر اب میشه هم کلسیم داره خوبه

🧡گروه نارنجی🧡وزن اولیه ۷۶ هدف 🎯 ۵۸ باگروه عالیه بامداد خمار😉
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من لکی که بعداز ظهر دیدم در حد سطح دستمال  بود همراه با درد زیاد بعدش دردم خوب شد ترشحمم سفید ...

خب چرا بیبی چک نمیزنی عزیزززززم؟؟؟؟

برای همتون آرزو میکنم مصلحت خدا با خواست قلبیتون یکی باشه(نی نی منم دعا کنید بسلامتی بیاد بغلمون)
سلام دوستاي گلم❤️ از سونو اومدم خدا رو شكر  ني ني سالم و بسياااار شيطون بلا بود😁 گل پسره نينيم ...

سحر جان مبارکت باشه 

ان شاالله صحیح و سالم بغل بگیریش 

ان شاالله دامادیش

سونو گلستان واقعا کارش عالیه 

هرچقدرم ک پول بدی وقتی میای بیرون انقدر قشنگ وقت گذاشته و توضیح داده راضی راضی هستی

درصورتی ک نسبت ب جاهایی ک الکی اسم در کردن خیلیم قیمتش مناسب تره

خدا ب دلواپس خیر بده اون معرفی کردش ب من

آموختم ک خدا عشق است و عشق تنها خداست... و تو زیباترین و با ارزش ترین هدیه خدا به منی پسرم❤️❤️
سحر جان مبارکت باشه  ان شاالله صحیح و سالم بغل بگیریش  ان شاالله دامادیش سونو گلستان وا ...

مرسي گلم ايشالا دامادي گل پسرت😘 واقعا همين طوره من ان تي رستاك رفتم خيلي وقت كم گذاشتن تنها حسنش اين بود كه دكتر طهماسب جنسيتو درست بهم گفت ٤٠٠ هم واسه ان تي دادم اما دكتر سجاديان تو سونو گلستان واقعا همه چي رو چك كرد و آخرش هم دوباره برگشت همه چي رو مرور كرد كه چيزي از قلم نيفته

من و عشقم مامان و بابا شدیم😍🥰

سلام.منم میخوام از اقدامم بگم.شاید نزدیک یکسال لب به لبنیات و ترشیجات نزدم.همیشه روزای اول پریم غذام کاچی بود با ادویه هاش و شیره انگور.از روز اول پری شکممو با کمربند پشمی میبستم که گرم بمونه روزی که پاک میشدم تخمدانامو بادکش مینداختم.از روز اول پری سیاهدانه و عسل میخوردم تا روز تخمک گذاری.همیشه ی خدا چاییامو با هل و دارچین یا زنجبیلو دارچین دم میکردم و با خرما میخوردیم.هم خودم هم شوهرم هرشب یه استکان کاسنی میخوردیم البته ماه اخر دوشب درمیون میخوردیم.دوماه اخر پیاز درمانی میکردم از روز ۵تا ۱۵ پری روزی ۲لیوان میخوردم.روز ۱۴ سیکلم کیت گذاشتم مثبت شد نصفه شب رفتیم اقدام روز ۱۵ دوباره کیت گذاشتم دیدم هنوز مثبته دوباره شبش اقدام کردیم.قبل هر دوتا اقدامم یه ساعت قبلش جوش شیرینو پمپ واژینال کردم.نیم ساعت قبلشم قهوه غلیظ و کیسه یخ دادم شوهرم.خودمم همش کشمش و خرما و موز خوردم شامم فلافل خوردیم.طبق معمول با وضو و خوندن قران اقدام کردیم.بعد اقدامم دیگه گرمی نخوردم.یه هفته قبل موعدم دردای شکمی داشتم جوری که ناامید بودم بعد روز موعدم همینجوری بیبی زدم هاله انداخت دوباره چندروز بعد زدم مثبت شد.پریروزم رفتم سونو خدارو شکر قلبشم تشکیل شده بود.انشالله قسمت همه دوستای گلم بشه❤

خدایا دلمو شکستی دمت گرم
مرسي گلم ايشالا دامادي گل پسرت😘 واقعا همين طوره من ان تي رستاك رفتم خيلي وقت كم گذاشتن تنها حسنش اي ...

دقیقا همین طوره 

بهترین حسنش اینه ک مو ب مو توضیح میده

من هم ان تی و هم انومالی رفتم شاکری برای هرکدوم ۳ دقیقه بیشتر وقت نذاشت 

ان تی ۳۰۰ گرفت انومالی ۵۰۰

دلم طاقت نیاورد باز انومالی رفتم گلستان 

خدایی حلالش باشه

آموختم ک خدا عشق است و عشق تنها خداست... و تو زیباترین و با ارزش ترین هدیه خدا به منی پسرم❤️❤️

دوستان یکی گفت ک مای بی بیا هشتاد تایی مولفیکس ک هشتاد تومنه رفته بخره طرف گفته ده روز دیگه بار جدید میاد ب قیمت 95تومن

گفتم اطلاع داده باشم

خدایا همینطور ک دل منو شاد  کردی دل همه دوستای منتظرمو شاد کن.خدایا به لطف و کرمت بیش از پیش نیازمندم.خدایا شکرت بخاطر سورپرایزت...الحمدالله رب العالمین...
روشناااا@ روشنا جون تشک و ملافه ای که از الا سفارش دادی رسید دستت؟راضی بودی؟از نزدیک به کیفیت عکسش ...

عزیزم من کنسل کردم.ساک حمل از بهار خریدم.یه دست تشک و پتو و بالش دم دستی .یه دست کامل واسه تختش .یه پتو دور پیچ نازک .یک پتو دور پیچ گلفت بافتنی که استر پرز دار داره.یه دور پیچ بافت هم خودم بافتم.

زندگی مامانش 😊❤👼
2706