2737
2734
عنوان

سوال در مورد کلینیک ناباروری رویان

27924 بازدید | 80 پست

دوستان من تصمیم گرفتم برای ادامه درمان ناباروری برم رویان. دیروز زنگ زدم برای روز 20 شهریور وقت دادند . حالا سوالم اینه مگه نمی گفتن رویان وقتاش دیربه دیره چرا به من اینقدر زود وقت دادند؟ روال کارش چجوریه؟ آیا همه آزمایشها رو دوباره می گیرند یا من آزمایشهای فبلی رو براشون ببرم؟

رَبِّ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ ربِ لاتَذَرنی فرداً و انتَ خیرالوارثین

اول ک میری ازت کلی پول میگیرن تا فقط پرونده تشکیل بدن 

بعد تموم ازمایشای خودتو شوهرتو دوباره میگیرم ازت و دفترچه هم قبول نمیکنن 

متاسفانه هزینه هاشم خیلی زیاده 

انشالله همون دفعه اول جواب بگیرین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول ک میری ازت کلی پول میگیرن تا فقط پرونده تشکیل بدن  بعد تموم ازمایشای خودتو شوهرتو دوباره م ...

واقعا؟ آخه چرا من همه آزمایشها رو تو آزمایشگاههای معتبر انجام دادم چرا باید دوباره بگیرن؟

رَبِّ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ ربِ لاتَذَرنی فرداً و انتَ خیرالوارثین
2728

ازمايش هاي قبليت و ببر اگه جديد باشه قبول ميكنه 

بيمه تامين احتماعي و تكميلي هم قبول ميكنه 

هيچ هزينه اي هم نميگيره براي تشكيل پرونده 

من اونجا باردار شدم و خيلي راضي بودم 

سونو بيرون ٨٠ تومن بود اونجا ٢٠ تومن ميداديم 

هزينه هاش خيلي خوبه 

اي يو اي و من ٣٠٠ دادم امسال ٤٠٠ شده در صورتي كه مطب گرون تره

ازمايش هاي قبليت و ببر اگه جديد باشه قبول ميكنه  بيمه تامين احتماعي و تكميلي هم قبول ميكنه&nbs ...

ممنون عزیزم . ایشالا که منم مثل شما نتیجه بگیرم

2738

اگه ازمایشهاتون از ۶ماه گذشته باشه دوباره جدید باید بدی.همه ی مدارک مربوط به درمانت رو ببر اگه نیاز باشه جدید برات مینویسن.من تست پاپ اسمیر و عکس رنگی  رو جای دیگه انجام داده بودم ولی دیگه تکرار نکرد.

یه خانمی میگف رفتیم اونجا همون چن ساعت اول اندازه حقوق ۲-۳ماه شوهرم خرج شد

ما که حقوقمون هم برای زندگی عادی کفاف نمیده

هم بیمه تامین اجتماعی هم تکمیلی هم قبول میکنن.

به هر حال من یه جورایی مجبورم برم. شاید مشکلم اونجا پیدا بشه ممنون از توضیحاتت

2706