2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013656 بازدید | 355184 پست
اینو نمیدونستم مرسی عزییزم چه خوب که واسه اب کردن چربیای شکم هم خوبه😘😘

فداتشم حتما ناشتا بخور و قبلش چندتا دونه فلفل سیاه نساییده با همون اب ولرم شده قورت بده.انشالله به حق علی و اولادش این ماه با خبر خوبت دلمون شاد میشه

خدایا دلمو شکستی دمت گرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ان شاااله  تو و بهاارا کلیییی خوشحالمون کنین چند روز دیگه  😍😍😍

نه دیگه نشد. قرارمون بود باهم و به امید خدا سه تا بیبی مثبت بزاریم تو تاپیک

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
2731
حنانه تو دورت 30روزه نبود که، کمتر بود. بخدا بارداری. بی بی بزن یه بی بی مثبت ببینیم حالمون عوض شه

منم موافقم چون لک هم دیده باید دیگه بیبی بزنه

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
2738
😘 خوبی عزیزم؟ چه خبر؟ چه میکنی؟

قربانت عزیزم سلامتی .منم فعلا در انتظارم.موعدت کیه یاسی جان انشاالله که پری نمیاد

دقیقا. مطمئنم بی بی بزنه مثبته

حتما انشاالله انشاالله 

مامان هدیه عزیز از ته دلم واسه شما و بقیه بچه ها دعا کردم انشالله که این ماه عیدیتو میگیری

قربانت عزیزم.مگه شما مامان نشدی پس تیکرت کو

2706