2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013684 بازدید | 355184 پست
سلام عزیزان دلم🥹💖 امیدوارم حال تک تکتون خوب باشه رفیقای قدیمی😘 نمیدونم چندنفر از قدیمیا هنوز هس ...

سلام عزیزم

منم شما رو خوب یادمه

به سلامتی انگاری بارداری

مبارک باشه عزیزم

انشالله که با سلامتی به دنیا بیاد 

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
سلام عزیزدلم مگه میشه یادم نیاد ای جان دلم چه تیکر قشنگی باردار شدی بسلامتی،جواب اینهمه انتظارت رو ...

عزیزم

مبارکت باشه

اختلاف با اولی کمه

احتمالاً دردسرت بیشتر باشه

خدا حفظشون کنه.

به سلامتی و دل خوش بزرگ بشن 

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیز دلم قدم نو رسیده مبارک باشه خیلی برات خوشحال شدم. انشالله که قدم هاش برات پر خیر و برکت ...

سلام مامان اتنا گل خوبی؟ ممنونم ازت عزیزم

حوصله ام خیلی نسبت به اولی کم شده ب خورده سختم میاد

و اگر برای تو خیری بخواهد،فضل او را هیچ بازدارنده ای نخواهد بود.(یونس آیه ۱۰۷)
سلام عزیزدلم مگه میشه یادم نیاد ای جان دلم چه تیکر قشنگی باردار شدی بسلامتی،جواب اینهمه انتظارت رو ...

سلام انالی جون خوبی؟ چه میکنی با بچه داری؟؟منم شرایط تورور دارم

و اگر برای تو خیری بخواهد،فضل او را هیچ بازدارنده ای نخواهد بود.(یونس آیه ۱۰۷)
2731

سلام به همه دوستای قدیمی چه جالب دیدم انالی جان و بنت الهدی عزیز نی نی دوم دار شدن باریکلا به همتتون

من ک هنوز برام سخته تصمیم بریا دومی

یه ذررره گاهی بهش فکر میکنم بعد ذهنم میاد سمت این تاپیک ک  کنیم پسر بشه  

الان دیدم بنت الهدی و انالی دوتاشون پسر شدن میگم نکنه این اقداما الکیه؟ یه سری از زوج ها مجموعا شرایطشون پسره یه سریا دختر

نه؟  

ما ۵ سال پیش ک اقدام کردیم به مرااااتب از الانمون طبعمون گرم تر بود

الان ک دیگه سرد یخبندون شدیم. من یه سره نبات دستمه انقد ک معده م بهم میریزه زود با سردی جات

حالا میگین کلا رها کنم این موضوع رو ؟

با کریمان کارها دشوار نیست... 

سلام

تاپیکو گم کرده بودم ی مدتم تعلیق شده بودم

این تاپیکو خ دوسدارم.بهم حس خوبی میده

منو یادتونه

دلم تنگتون شده بود

ایشالا همگی ب خوشی باشین

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
وای خدا من حوصله مریضی بچرو ندارم کاش این مریض نشه     کمپرس گرم یا سرد گذاشتی؟ ارهههه ک ...

سلام

خوبی ساناز چ میکنی

گل پسرت چطوره

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
سلام دوستان خوبین  نمیدونم منو یادتون یا نه از قدیمیا به حساب میام  اومدم دیدم یه سری د ...

سلام گونش.خوبی

یبار چند ماه پیش سرچ کردم ببینم باردار شدی

الان میبینم ی گل پسر داری دومیم بارداری

بسلامتی

خ خوشحال شدم پستتو دیدم

2738
سلام هدی جون خوبی دوست نازنین و مهربونم؟ عزیزم خدا به دعای شما ها نظری هم به من انداخت، چقدر خوشحال ...

مهیا خوبی؟

نینی چند وقتشه

اوووف دیدی بالاخره مامان شدی

ایشالا همه خانما این حس قشنگه تجربه کنن

سلام قربونت برم عزیزم ما خوبیم شکر خدا😘🥰 خودت چطوری کیانمهر خوبه💛

عزيزمی 

ماهم خوبیم. میگذره دیگ 

عزيزمی  ماهم خوبیم. میگذره دیگ

خداروشکر😘

والا این تاپیک همه بی وفا از اب در اومدن

همه صاحب بچه شدن رفتن دیگه نیومدن😐

سالی یبار میان مینویسن میرن😂

منکه همیشه نینی سایت پلاسم🤣

خداروشکر😘 والا این تاپیک همه بی وفا از اب در اومدن همه صاحب بچه شدن رفتن دیگه نیومدن😐 سالی یبار ...

آره دیگ کسی نمیاد.منم میومدم ی ۴ماه تعلیق بودم حدود ۳هفتس آزاد شدم😆😆

تو بامعرفتی سانازی جون

آره دیگ کسی نمیاد.منم میومدم ی ۴ماه تعلیق بودم حدود ۳هفتس آزاد شدم😆😆 تو بامعرفتی سانازی جون

من اوایل زود زود سر میزدم بعد منم دیگه نیومدم 🤣

مرسی شبنم گلی توام همینطور😂💖

وای سلام بچه ها خوبین...من رمز عبورمو گم کرده بودم اصلا هیچ جوره یادم نمیومد که با گوشی مامانمم عضو شده بودم از اون ورم مامانم خطشو فروخته به عمم تا اومد شهرمون چند ماهی طول کشید..چخبرا خوبین بچه ها خوبن ؟؟؟از باران چخبر دارین حالش چطوره؟؟

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
2706