2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015845 بازدید | 355185 پست
دیگه ۱۸ماهگی سخترین واکسن به حساب میادالبته بچه با بچه فرق میکنه من نه سرد گذاشتم‌نه گرم اینجوری به ...

من سری قبل روز اول کلی کمپرس سرد گذاشتم بعدش گرم

اصن هیچی نفهمید 

کاش ۱۸ ماهگی هم اذیت نشه 🥲

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
آره واقعا چه روزایی بودا😍 دوست دارم دختر باشه اما هرچی خدا بخواد برام

ان شالله همونی بشه که میخوای، و البته صلاحت بچرخه رو به خواسته ات

و اگر برای تو خیری بخواهد،فضل او را هیچ بازدارنده ای نخواهد بود.(یونس آیه ۱۰۷)
سلام دوستان من چندساله این تایپیکو دنبال میکنم من یه دختر ۴ساله دارم خیلی دوست داشتم بچه بعدیم پسرشه ...

سلام عزیزم میشه درخواست دوستی من رو قبول کنی. ممنون

تاریخ ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ من معجزه خدا رو با تماااام وجودم درک کردم....امام رضاجااانم یک عمر مدیونتم😭خیلی منو شرمنده کردی اقا جااانم😭 خدایا امیدم به خودته.‌‌‌.. صلاحم رو میدونی...تقدیر و سرنوشت من هر چ هست مطمنم بهترینه‌‌‌... من تو مسیر زندگیم فهمیدم فقط تو باید بخوای و من در برابر خواست تو عاجززززتررررینم.‌‌‌.. اللهم صل علی محمد و ال محمد.         خدایا هیچ بنده ایی رو با انتظار کشیدن برای داشتن فرزند امتحان نکن خیلی امتحان سختیه😭
سلام بچها شما به نظریه رمزی اعتقاد دارین؟؟

من واقعا به هیچی معتقد نیستم جز اسپرم همسر و نسبتا شاید حوالی تخمک گذاری بودن اقدام 

برا من که همه چیو رعایت کرده بودم دختر شد و البته سقط شد مشکل داشت

سر پسرم اصلا هیچ کاری نکردم هیچی کل ماه دو بار نزدیکی داشتم اونم اقدام نبود سریع رفتم سرویس چون اون ماه استراحت بودم از ماه بعد میخواستم اقدام کنم 

سلام دوستان منم ميخام باردار شم ذخيره تخمدان خيلي پايين  كيفيت تخمك پايين وچهل سالمه  ...

روز اول پریودی برو دکتر زنان بهت قرص و آمپول میده بعد روزی که پاک شدی برو باز دکتر سونو داخلی میکنه تعداد و حجم فولی رو میگه و باز دوتا آمپول میده. از ۱۲ دوره یک روز درمیون اقدام کن تا دو سه روز بعد تخمک‌گذاری. البته کیت بگیری و بدونی چه روزی تخمک‌گذاریته بهتره. از یکی دو روز قبلش اقدام کن پشت سر هم تا دو سه روز بعدش

خدیا... آن دِه که آن بِه...🙏
2706