2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015845 بازدید | 355185 پست
قربونتون ..چه ذوق کردم یادتون‌ مونده منو😍😍 ازشون خواستم روپوش سربی بدن بهم که خیالم کلا راحت بشه ...

خداااا بعد از مدتها اومدم به تايپيك سر بزنم ديدم سر زدي اينجا كلي ذوق كردم😍😍 اگه گفتي من كدوم كاربرم 😌 كاربر قبليم رو عوض كردم راستي تولد ٤ سالگي ويهان پسر گلت مبارك باشه 💜 خيلي خوبه به فكر بچه ي دوم افتادي اما من به همين يه گل پسرم كفايت ميكنم شرايط بچه ي دوم رو ندارم ايشالا خدا به هر كس كه بچه ميخواد يه بچه ي سالم با جنسيت دلخواهش بده 🤲🤲 

اين تايپيك خيلي خيلي براي من پر از خاطره ي شيرين و به ياد موندني بود همزمان با من شما و مامان آرش و مامان رهام و هدا باردار شديم و خدا رو شكر هر پنج نفر به خواسته اي كه داشتيم رسيديم واقعا اون روزها يكي از به ياد مونده ترين روزهاي زندگيم بود🥺🥺 

مامان يه گل پسر ۵ ساله🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خداااا بعد از مدتها اومدم به تايپيك سر بزنم ديدم سر زدي اينجا كلي ذوق كردم😍😍 اگه گفتي من كدوم كارب ...

عزیزم… 

چه خوب یادت مونده همه جزئیات😍😍

خدا گل پسر شمارو هم حفظ کنه برات

نمیگی کدوم کاربر بودی؟؟؟😬😬😬

خداااا بعد از مدتها اومدم به تايپيك سر بزنم ديدم سر زدي اينجا كلي ذوق كردم😍😍 اگه گفتي من كدوم كارب ...

ببین الان یادم اومد شما مامان آدرین نیستی؟؟؟باهم بی بی مون مثبت شد؟؟؟سحرناز بود اسم کاربریت؟؟؟!!!

2731
ببین الان یادم اومد شما مامان آدرین نیستی؟؟؟باهم بی بی مون مثبت شد؟؟؟سحرناز بود اسم کاربریت؟؟؟! ...

آفرين آفرين 👌👌😍😍 خيلي با هوشيا😎😎  الان عكس آدريَن جونمو پيدا كردم صفحه ي ٦٤٤٧

چقدر سرخوش بودم همون روز سزارينم اومدم عكس وروجكمو گذاشتم😁 الان اين فسقلي  كلي دوست دختر پيدا كرده تو مهد 😊🙃 باورم نميشه ٤ سال گذشت و اين آدريَن شيرين زبونم يه روزي اينقدر كوچولو موچولو بود🧐 كاش بقيه ي كاربراي اون زمان بيان بگن از خودشون 

من فقط از مامان آرش خبر دارم كه دو هفته پيش گل پسر دومش اومد بغلش آروين كوچولو😍

مامان يه گل پسر ۵ ساله🥰

این ماه میخوام اقدام کنم امروز یازده پریودم هست رفتم سونو گفت فولی ۱۴ سمت چپ دارم باید سه روز دیگه هاش سی جی بزنم الان میخوام بدونم سمت چپ ربطی به جنسیت داره یا نه و چند ساعت بعداز امپول برای جنسیت پسر اقدام کنم ؟ممنون میشم راهنمایی کنید 

سلام عزیزان خوبید 

هرکسی وارده میتونه راهنمایی کنه این سونو رو تفسیر کنه ممنون میشم مشکلی داره 

روز دوم پریود انجام شده

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
2706