2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013858 بازدید | 355184 پست

@79sanaz    

خوبی سانازم

آروین چطوره؟اذیتاش کمتر شده یا همچنان بدقلقی میکنه؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

@79sanaz    

خوبی سانازم

آروین چطوره؟اذیتاش کمتر شده یا همچنان بدقلقی میکنه؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم.خوبم.پسرمم خوبه خداروشکر.دکتر بهت استراحت داده؟ایشالا ک بسلامت میگذره نینی بخوبی بدنیا می ...

آره عزیزم استراحتو که بهم داده البته مگه میشه از دست این دختره استراحت کرد دستشویی وحموم فقط با خودم می‌ره... مامانم خونمونه غذا درست می‌کنه وکارامو می‌کنه اما بازم خودم بی تحرک نیستم تحرکو دارم 😅😅آمپول پرولوتون هم هفتگی میزنم عزیرم

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
سلام عزیزم.خوبم.پسرمم خوبه خداروشکر.دکتر بهت استراحت داده؟ایشالا ک بسلامت میگذره نینی بخوبی بدنیا می ...

ممنون گلم ان شالله واسه همه به راحتی بگذره وسالم وسلامت به دنیا بیان گلم

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
2728
مممنونم مشکل این بود که هی اسپرم کمتر میشد،مشکل پرولاکتین هم داشت بله همه رو باهم میخورد

سلام عزیزم میگم ک قرص لتروزول گفتن بعداز ۳قاعدگی یعنی باید ۳ روز ازش پریودی بگذره یا بعداز قاعدگی ۳ روز بسپارم روز ۳ بخورم ی برا تخمک گذاری ک میگن روز ۱۴ قاعدگی باید روزای پریودیم بشمری 

التماس دعا برام دعاکنیدمامان بشم 
@79sanaz     خوبی سانازم آروین چطوره؟اذیتاش کمتر شده یا همچنان بدقلقی میکنه؟

سلام خوبم عزیزم نه خوب نشده همچنان. بدقلقه خیلی نق میزنه گریه میکنه 

سه روزه فرنی میدم یذررررره بهتر شده 

خودت چطوری

ممنون گلم ان شالله واسه همه به راحتی بگذره وسالم وسلامت به دنیا بیان گلم

ایشالا نینی جون بسلامت بدنیا میاد

2740
سلام خوبم عزیزم نه خوب نشده همچنان. بدقلقه خیلی نق میزنه گریه میکنه  سه روزه فرنی میدم یذررررر ...

وووی چ گل پسر غرغرویی

منم خوبم

درحال دویدن دنبال پسری

ساناز کیانمهر ماشالا انرژیش تموم شونی نیس

ولش کنی تا صبح بازی میکنه😐

ایشالا نینی جون بسلامت بدنیا میاد

ان شالله عزیزم🙏🏼🙏🏼🙏🏼

اره خیلی شره😂😂 الهی عزیزم ماشالا بهش 😍❤️ بزا بازی کنه

سلام مامان های عزیز. خدا رو شکر که خیلی هاتون نتیجه گرفتین.

من این ماه اقدام دارم. 

از روز 3 تا7 روزی دو تا لتروزول خوردم.روز 6 و 8 پریود دو تا و روز 10 پریود یه دونه آمپول HMG زدم و امروز روز 11 می خوام برم دکتر سونو بکنه. وآمپول آزاد سازی بده.

عزیزانی که تجربه دارید میشه راهنمایی کنید که بعد آمپول چطور و چند بار اقدام کنم که شانس پسر بیشتر بشه؟

کلا برای این روزهای آخر چه توصیه هایی دارید؟ خدا خیرتون بده لطفا راهنمایی کنید استرس دارم.

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.
2706