2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014928 بازدید | 355184 پست
شبی😁 شیر خودتو میدی؟

ساناز ساک بیمارستانتو بستی؟

دیگ باید آماده باش باشیا

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام خوبی مرضی جون.خدا مامان بزرگتو بیامرزه اوضاع بدی شده مرتب خبرای بد میشنویم.خدا خودش کمکمون کنه ...

ممنون شبنم جون

تنبل خان سینه خیز نمیره،ولی خیلی دست و پا میزنه

وقتی همینجوری روی کمر خوابیده پا میزنه هی خودشو جا به جا میکنه یا همش میخواد بلند بشه بشینه،دستشو میگیرم میشینه😁😁

شکر کردنت شده ذکر هر لحظه من،خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏بعد از ۴ سال منو به آرزوم رسوندی🙏،هر لحظه و هر ثانیه که نگاهش میکنم 👶👶👶فقط یاد خودت میافتم🤎🤎🤎تا تو نخوای برگی از درخت نمی‌افته، ممنونم که برای من خواستی😍😍😍برای همه منتظرا بخواه و خواستنت با دلشون یکی بشه🤲🤲🤲🤲
تسلیت میگم عزیزم روحشون شاد 

سلامت باشی عزیزم ممنون

شکر کردنت شده ذکر هر لحظه من،خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏بعد از ۴ سال منو به آرزوم رسوندی🙏،هر لحظه و هر ثانیه که نگاهش میکنم 👶👶👶فقط یاد خودت میافتم🤎🤎🤎تا تو نخوای برگی از درخت نمی‌افته، ممنونم که برای من خواستی😍😍😍برای همه منتظرا بخواه و خواستنت با دلشون یکی بشه🤲🤲🤲🤲
2731
هستی؟

هستم

دیر دیدم

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
سلام بچه ها امیدوارم همگی خوب باشید متاسفانه خبر بدی براتون دارم اعظم عزیزم دو هفته ای هست که داغد ...

سلام عزیزم شما خوبی   ای وای خدا رحمتش کنه خدا به اعظم و خانواده اش صبر بده بهشت جایگاهشون باشه از طرف من حتما تسلیت بگو و بگو شریک غمشیم روحشون شاد 

خدایا معجزه میخوام 
ایشالا ک میخوره.ب فکر پولی😃😃 کولیک دل درده.نوزاد تا ۴۰روز دلش درد میگیره کیانمهر خوب بود اذیت نمی ...

اهان ممنون گلم از توضیحاتت

اره وای خدا کنه آروم باشه پسر منم🥺

2740
ممنون شبنم جون تنبل خان سینه خیز نمیره،ولی خیلی دست و پا میزنه وقتی همینجوری روی کمر خوابیده پا می ...

نازی.یاد میگیره کم کم

فقط واسه نشستنش عجله نکن اولش ک نمیتونه بشینه ب کمرش فشار میاد.من اصلا کیانمهرو کمک نکردم بشینه خودش ۶ماهگی نشست.فقط یکی دوبار بالشت دورش گذاشتم دیدم یکم ک میگذره میفته دیگ نزاشتم

سلام عزیزم شما خوبی   ای وای خدا رحمتش کنه خدا به اعظم و خانواده اش صبر بده بهشت جایگاهشون ...

سلام.خوبی نسرین جون؟

بابا چطورن؟

سلام دوستان خوبین امیدوارم همیشه سالم و سلامت و شاد باشید و از خدا میخوام همه رو به آرزوهاشون برسونه هیچ امیدی رو ناامید نکنه هیچ دلی رو نشکنه هیچ آرزویی آرزو نمونه 

خدایا معجزه میخوام 
سلام دوستان خوبین امیدوارم همیشه سالم و سلامت و شاد باشید و از خدا میخوام همه رو به آرزوهاشون برسونه ...

سلام ممنون خدا بهت سلامتی بده حاجت روا شی💖سر زایمان ان شاءالله لایق باشم دعاتون میکنم 

ساناز ساک بیمارستانتو بستی؟ دیگ باید آماده باش باشیا

اره بستم اینا گذاشتم

یه ست لباس سایز ۱ کوچک.. دوتا شلوار

یدونه کلاه

پتو دورپیچ و پتو گلبافت 

ناف بند 

پستونک

شیشه شیر

مای بی بی شماره ۱ 

جوراب 

دستکش

2706