2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014904 بازدید | 355184 پست
چقد دیوثن🥴🥺

خیلی😅

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باشه.دارم نیمه میکس میدم ولی قورت میده.نمیجوه ن شیرخشک میخوره.ساعت۴صبح میدمش.طوری نیس؟ زودتر نمیخو ...

نه فک نکنم میگن شیر مادر ضرر داره

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
2742
دعا کن پسر من بخوره پول شیر خشک نداریم😑 راستی برام میگی کولیک و رفلاکس نوزاد چجوریه؟

ایشالا ک میخوره.ب فکر پولی😃😃

کولیک دل درده.نوزاد تا ۴۰روز دلش درد میگیره کیانمهر خوب بود اذیت نمیکرد بعضی بچه ها خوبن بعضیا بدقلقی میکنم.باید حبوبات نخوری لبنیات اینا باعث دل دردش میشه.اگ دلش درد گرفت برنداری بچه رو بزاری تو ی پتو تابش بدیا یاد میگیره بیچارت میکنه.اگ دل دردی بود ب دکترش بگو پدی لاکت میده شبا بخوره دلش درد نمیگیره

رفلاکس یعنی بالا آوردن شیر ب صورت جهشی.ببین همه نوزادا شیر ک میخورن باید حتما حتما بادگلو بزنن وگرنه دل درد میگیرن باد گلو ک میزنه شیرای اضافی ک خورده هم بالا میاره.یکم اشکال نداره اما اگ نصف بیشتر شیرو بالا آورد خوب نیس.اگ رفلاکسی باشی نوزاد خودشو ب صورت کمانی میکشه .بیشتر نوزادا یکم رفلاکسو دارن یعنی فقط شیر بالا میارن ک خودش خوب میشه.اگ خ بالا آورد میبریش دکتر .دکتر چک میکنه اگ وزن گیریش خوب باشه مشکلی نیس اما اگ خ کم وزن اضافه کرده یا استپه دارو میده

ایشالا گل پسرت ن دل دردیه ن رفلاکسی

کیانمهر نوزادی خ آروم بود الان داره تلافی میکنه حساااااابی😁

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
سلام خوبی کدوم اعظم مامان مهرسا یا اعظم رد  خدا رحمتشون کنه خیلی سخته کرونا پدر منوهم گرفت 😭

خدا اموات همگی رو بیامرزه،روح پدرت شاد عزیزم

اعظم رد رو میگم مامان محمدعلی

خدایا آرزوی داشتن بچه رو به دل هیچ زنی نذار...من براتون خدا را آرزومندم...خدایا بچه های همگی رو به پدر و مادرهاشون ببخش...پسرهای قشنگ منم در پناه خودت حفاظت کن🙏🙏🙏🧿🧿

سلام خوبین

وای چقدر خوبه اومدین حرف زدین دلم باز شد😘😘😘🥰🥰

منم درگیر بچه داری،خیلی شیطون شده ماشالله 

میخواد دندون دربیاره،بیچاره کرده منو😉😉😉😉

بچه هاتون از کی سینه خیز رفتن؟ پسرم اصلا نمیره ولی روی سینه میمونه،الان ۴ماه و نیمشه

شکر کردنت شده ذکر هر لحظه من،خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏بعد از ۴ سال منو به آرزوم رسوندی🙏،هر لحظه و هر ثانیه که نگاهش میکنم 👶👶👶فقط یاد خودت میافتم🤎🤎🤎تا تو نخوای برگی از درخت نمی‌افته، ممنونم که برای من خواستی😍😍😍برای همه منتظرا بخواه و خواستنت با دلشون یکی بشه🤲🤲🤲🤲
2740
خدا اموات همگی رو بیامرزه،روح پدرت شاد عزیزم اعظم رد رو میگم مامان محمدعلی

الهییی خدا رحمتش کنه

مادربزرگ منم فوت کرد،عاشورا چهلمشه،خیلی سخته داغ عزیز

شکر کردنت شده ذکر هر لحظه من،خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏بعد از ۴ سال منو به آرزوم رسوندی🙏،هر لحظه و هر ثانیه که نگاهش میکنم 👶👶👶فقط یاد خودت میافتم🤎🤎🤎تا تو نخوای برگی از درخت نمی‌افته، ممنونم که برای من خواستی😍😍😍برای همه منتظرا بخواه و خواستنت با دلشون یکی بشه🤲🤲🤲🤲
سلام به همگی.خوبین؟خوشین؟ حسابی سرگرم کوچولوهای خوشگلتون هستین. منم میام سر میزنم و میرم.

سلام خوبی عشقم.نینی جان خوبه؟عکس گل دخترتو نزاشتی ما ببینیم

سلام خوبین وای چقدر خوبه اومدین حرف زدین دلم باز شد😘😘😘🥰🥰 منم درگیر بچه داری،خیلی شیطون شده ما ...

سلام خوبی مرضی جون.خدا مامان بزرگتو بیامرزه

اوضاع بدی شده مرتب خبرای بد میشنویم.خدا خودش کمکمون کنه

دیگ وقتشه گل پسرت سینه خیز بره.کیانمهر من ۴ماهه بود سینه خیز میرفت.البته اولش فقط دور خودش میچرخید😁

الهییی خدا رحمتش کنه مادربزرگ منم فوت کرد،عاشورا چهلمشه،خیلی سخته داغ عزیز

تسلیت میگم عزیزم

روحشون شاد 

خدایا آرزوی داشتن بچه رو به دل هیچ زنی نذار...من براتون خدا را آرزومندم...خدایا بچه های همگی رو به پدر و مادرهاشون ببخش...پسرهای قشنگ منم در پناه خودت حفاظت کن🙏🙏🙏🧿🧿
قربونت تو خوبی؟ کیانمهر خوبه؟ نینی هم خوبه خدارو شکر هروقت بودی بگو بزارم

فدات ما هم خوبیم.میگذرونیم.

من الان هستم🙄😶😶

بیا مرتب پست بزار تاپیک دوباره مثه قبل بشه

@ftm0210    

خوبی؟ببا از پارمیس برامون بگو.

غذاهاشو میکس میکنی یا ن؟

البته میدونم خ پیشرفت کرده خداروشکر

2706